Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárra úgy,...

Hogyan fogyjak le nyárra úgy, hogy megelégedjek magammal?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Régebben nagyon kövér voltam, és azóta nőttem,nyúltam és minden ismerősöm azt mondja,hogy fogytam és csinos lettem. (170 cm/60 kg) De még mindig nem vagyok magammal megelégedve. A hasammal van a legnagyobb bajom. Egyébként mindenhonann szeretnék fogyni. Le is tudnék, csak sajnos az a gond,hogy nem nagyon mozgok és szeretek enni. Ma is ettem egy fagyit később ropit és most egy almát. Tökre bűntudatom van,hogy most megint hízni fogok. Már régóta vágyam a lapos has és most ezt nyárra szeretném elérni. Valaki tudna adni tanácsot,hogy hogy vezessem az étrendem sporttal? Úgy,hogy néha kicsit nasizni is tudjak. Köszönöm: ))
2012. márc. 23. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

sütni főzni tudsz-e?

a szüleid támogatnák,hogy magadra főzöl?

van-e konyhai mérleged?

mit sportolsz?

2012. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!