Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még a gyorsabb...

Mit tehetnék még a gyorsabb eredményért? (Tudom, hogy a gyorsaság nem a legjobb, de most szeretném mindenképp. )

Figyelt kérdés
167 cm vagyok, 59 kg (20 éves lány). Fogytam már 8 kg-ot, és mindenki azt mondja, hogy nagyon jól nézek ki, sőt, volt olyan is, akitől megkaptam, hogy "na, még egy anorexiás, aki a súlya miatt hisztizik", amikor mondtam, hogy szeretnék még fogyni kb 4-5 kg-ot. Egyébként sokak szerint nőies, jó alakom van, de gyűlölöm a hasam. Úszógumim nincs, csak konkrétan a hasam nagy. (A derekam körmérete emiatt 76 cm... :S) Odafigyelek arra, hogy mit eszem, plusz próbálok minden este legalább 10 km-t biciklizni, de nem tudom, mit tehetnék még. Kb. két hét múlva megyünk vízpartra nyaralni ismerősökkel, tehát bikini kötelező... És a legrosszabb, hogy ott lesz az a srác is, aki nagyon tetszik, és hiába vagyok tisztában vele, hogy semmi sem lesz köztünk, szeretnék jól kinézni, tetszeni neki... (És persze magam miatt is fontos lenne, nemcsak miatta.) Mit csináljak? Segítsetek! Kezdek kétségbe esni... :S
2009. jún. 13. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nulla Ch, párolt zöldség, csirkehús, saláta és hal. 2 hét alatt még lemegy 2-3 kiló, azzal már bőven jól fogsz kinézni!
2009. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért 100g szénhidrát alá ne menj, de teljesen jó amit az előző leírt.
2009. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. jún. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!