Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi Dr. Harley szétválasztó...

Mi Dr. Harley szétválasztó étrendröl szóló könyvének a cime?

Figyelt kérdés
Szeretném letölteni pdf. ben a netröl!
2012. márc. 25. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elmondod nekem hogy mi a srác keresztneve akkor kiderítem neked:D
2012. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Harvey, nem pedig Harley, és Testkontroll a könyv címe. Érdemes megvenni, nem drága, nekem megvan az első és második kötet is, de az elsőt vedd meg inkább, a második majdnem megegyezik az elsővel.
2012. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Bocsi amennyiben rosszul irtam a nevet. Az a baj, hogy kulfoldon elek, igy max neten tudnam megrendelni. Igy mar akkor csak megtalalom valahol :-)

Nem tudom a masik nevet :-)

2012. márc. 25. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Figy, ha írsz egy elérhetőséget, elküldöm neked ajándékba a könyvet, bár nem tudom, mennyi a postaköltség (nekem egyébként elvileg kettő van az első kötetből, csak annak idején még gimiben kölcsönadtam egy barátnőmnek egyiket, és nem kaptam vissza, ennek már 10 éve, ezért kellett rendelnem egy másikat). Tényleg elküldöm, mennyire élsz távol kis hazánktól?

Harvey és Marilyn Diamond a szerzőpáros.

2012. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy ami a még egyszerűbb

[link]

Szép estét! :)

2012. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi:-) Nem vettem eszre az utolso kommentedet, ugyhogy akkor az uzenet targytalan:-) Köszi megegszer, bar azt azert megkerdeznem, hogy hasznalod e a konyvben olvasottakat, es hogyan mukodik?
2012. márc. 27. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak idején kipróbáltam, működött - bár én idő közben vegetáriánus lettem, biztosan ez is hozzájárult a sikerhez. Próbáld ki, nem veszítesz vele semmit (én akkoriban olyannyira hittem a módszerben, hogy még teát sem ittam a csersav miatt, meg semmit, amiben ecet van, tehát én tényleg betartottam, le is ment harminc kg, persze mellette Norbi Fitness Kickbox dvd-jére tornáztam. Hajrá, te is fogj hozzá!
2012. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!