Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel gabonapelyhet szoktam...

Reggel gabonapelyhet szoktam enni, nem túl sokat. Vagy inkább próbáljam meg a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
A gabonapehelyben elég sok vitamin van, de tudom, hogy sok benne a szénhidrát is. Viszont ha csak keveset eszem, és azt is reggel, tehát napközben felhasználom a szénhidrátot, akkor lehet?

2012. márc. 26. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz, szénhidrátra, sőt zsírra is szükség van.
2012. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a zabpehelyben rengeteg rost van, helyrehozza az emésztésed, és mivel lassan felszívódó szénhidrát, így nem leszel éhes 1 óra múlva:)
2012. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Mit értesz te gabonapelyhen? Ugyanis a zab is gabona, köv, képpen a zabpehely is gabonapehely. Amúgy Gáborral értek egyet, feltéve, ha a gabonapehely neked nem egy 'agyonfeldolgozott', agyoncukrozott valami.
2012. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kész "gabonapehely" hulladék ha megnézed mennyi cukor van benne...még a szuper nestlé fittness sz*rok is...20-30 gramm cukor 100 grammban? inkább dobjál össze magadnak, zabpehely,mandula,fehérjepor és hopp már van egy tápláló és finom reggelid ;)
2012. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Nesquik gabonapehelyre gondoltam :$
2012. márc. 27. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú..azt ne. Van a lidliben zabpehely, 1 kg, 200 forint, sokkal apróbb szemű, mint a normális. Ez tejjel még kicsit édeskés is magában. De persze vehetsz egész szemeset is, ha arra van lehetőséged. Hidd el, fokozatosan leszoksz majd az édességről, és már nem fog hiányozni a nestlé gabonapehely.
2012. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fél kg zabpehely 200 ft, de tényleg az a legjobb.

Én úgy szoktam, 30 g zabpehely, 1 dl 1,5%-os tej, édesítő, fahéj, kicsit megmelegítve.

2012. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csinálj zabkását és keverd össze nagyra reszelt almával és szórd meg egy kg fahéjjal!!!!:D úgy atomállat
2012. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
inkább egyél zabpelyhet...:) neten lehet találni finom recepteket:)
2012. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!