Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok valamilyen délután...

Tudnátok valamilyen délután (edzés előtt) ehető fehérjeszeletet ajánlani?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondolok, mint a cerbona szelet, csak fehérjéből... van ilyen?

Ha van, holt udom beszerezni?


2012. márc. 26. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A dm-ben, Rossmannban lehet kapni proteinszeletet, a Bio cuccok között keresd.
2012. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne szeletezgess, egy edénybe beleraksz másfél deci minna savóitalt erdeiset, rászedsz fél kiló túrót, 2 kanál méz, hűtőbe behűtöd.


Indulás előtt termoszba rakod,


Edzés előtt megiszod/eszed a felét, a másik felét meg edzés után!


100g túróban kb 20 gr tiszta fehérje van emészthető formában.

2012. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olyan kellene, amit be tudok dobni a táskámba..

Túró nem jó, mert du-ra megromlik, meg ha nem akarok frissért rohangálni minden nap, vagy 2. nap..

Azért kérdezem.


Dm, rossman?? Ott van ilyen?:)

2012. márc. 26. 23:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébkét mi az a minna savóital? Azt hol lehet kapni? Az valami fehérje ital? Mert ha az, akkor az is jó, de mivel írtad a túrót hozzá, akkor azért nem tudom.
2012. márc. 26. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Majd nezd meg, hogy egy DM-es, Rossman-os feherjeszeletben mennyi szenhidrat es mennyi feherje van... Katasztrofa, a legtöbben van cukor is es kevesebb a feherje, mint a szenhidrat tartalma. Tudom, en atolvastam az összeset. Persze a szenhidrat edzes elött nem olyan nagy baj, de akkor probalj meg cukormenteset talalni.

Amit en "eszek" az baromi draga, es most eppen az otthoni forgalmozonal nem is kaphato, de azert belinkelem, nem ismerem az anyagi lehetösegeidet:


[link]


Szerencsere nincsenek anyagi gondjaim, de ezt en nem engedhetnem meg magamnak minden nap, januar elejen vettem egy kartonnal es meg mindig van belöle 3. Nekem ez "veszhelyzetes" dolog, ha hirtelen derül ki, hogy valahova menni kell, vagy annyit ebren vagyok, hogy bejön plusz egy etkezes es ezt eszem meg hatodikkent. Borzaszto laktato. Es lenyegeben alig van benne szenhidrat, cukor meg egyaltalan nincs.


Bar, nem latom be, hogy edzes elött miert ne ehetnek szenhidratot? A Cerbonanak van cukormentes müzlije, azt be tudod csak ugy dobni a taskadba, nem 720 egy szelet, hanem ennek kb a tizede. Ha kaloriat szamolsz (en mondjuk nem), akkor azt hiszem 70 kaloria körüö van egy (a peak-es feherje szelet 150 körül van, a DM-esek is 150-170 körül).


Remelem egy kicsit azert tudtam segiteni

2012. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jaja a Dm,rossmanos a legnagyobb hulladék a piacon jó drágán, peaknek tényleg van olyanja amiben 0 ch van báár húzós az ára, nem edzés előtt a fontos a fehérje hanem inkább utána, de inkább egy jó tejsavót vegyél mint sokkal drágábban csokit...10 ed annyi ch van benne és anyagilag is jobban jársz, sőt ízre is sokkal jobbak mint a protein csokik, pár fajtát már megkóstoltam a néhány év súlyzózás alatt édesség gyanánt de nem az igaziak, talán nutrendnek volt egy finom de horror áron van és az összetétele nem volt az igazi..100% whey protein professional pl egy ízélmény főleg tejjel báár tudjuk hogy tejet csak a kiscicák isznak és nem való diétába, de ha nagyon nasira vágysz egy kis túró egy kevés tej, bele fehérje mandula, és kész is van az isteni desszert
2012. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah shop.builder <--legnagyobb minden márka + termék van protein csokitól mindenen keresztül bodybuildingbolt <--árban veri a shoppot de a választék bőven kisebb
2012. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát azok tényleg nem az én pénztárcámnak valók... :(

Még akkor az a tejsavó ital érdekelne, hogy abból esetleg találok valamilyet az említett drogériák polcain, vagy esetleg bioboltban?

Vagy van valami olyan fontos összetevő, amit tartalmaznia kell, hogy akkor úgy tudjak nézelődni?


(azt hiszem valami tejjel vagy vízzel higítható fehérjeport mintha láttam volna, olyan 2-3000 Ft körül, vagy nem ez az árkategória, amiben jó termékeket találhatok?? -ebben is segítséget kérnék)


Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszát, máris sokat segítettetek!:)

2012. márc. 27. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt a Minna savóitalt a Pennyben is lehet kapni, én onnan szoktam venni!!!Sok sikert a fogyidhoz!
2012. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!:) Megnézem!:)
2012. márc. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!