Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindent jól csinálok. De mi...

Mindent jól csinálok. De mi lehet a baj!? (lent)

Figyelt kérdés

15L 165cm 73kg.

Elkezdtem 2-3 hete gyogyózni mert van rajtam 10-15kg fölösleg. keményen belevágtam. Futással eleinte problémám volt mert gerinc ferdülésem van és nem erőltethetem meg nagyon a hátam. napi 30-40percet futok majdnem minden nap ha meg nem akkor otthon erősítek. étrendem az jó utána néztem mit lehet mit nem. egy héten egyszer csalok 2kocka csokival ennyi a hiba benne. de nem fogyok hanem hízok.! 3kg több lettem mert 70 voltam de a lábaim erősödtek. izmosabb lett és azért? nem kéne futni? nem izmos akarok lenni hanem súlyt csökkenteni? mi lehet a baj? valaki segítsen! előre is köszönöm :)


2012. márc. 28. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

NEMCSAK az a lényeg, hogy MIT eszel, hanem az is, hogy MENNYIT.


Itt


[link]


ki tudod számitani, hogy naponta hány kalóriára van szükséged, és annál többet nem szabad enned. (De kevesebbet sem érdemes)


A leirásodból az derül ki, hogy több kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz, ez pedig hizáshoz vezet.

2012. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt az ökörséget meg el ne hidd,bárki is is írja majd ,hogy :

Az izom nehezebb a zsírnál,azért lettél több kiló !

2012. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben. számolgatom kb. mennyi kalória de azzal annyit nem foglalkoztam de most jobban oda figyelek rá.:)
2012. márc. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!