Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez még belefér az...

Szerintetek ez még belefér az átlagosba? Mert nem érzem magam kövérnek, inkább nőies.

Figyelt kérdés

mellbőség:102

derék:81

csípő:100

magasság:170cm/70kg

21L


2012. márc. 29. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon széles csontozatú vagy, talán lehet normális ez a súly. Így puszta számokból nehéz megmondani.
2012. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugy mondd nehéz csontozatú vagyok :S (sajnos)
2012. márc. 29. 18:38
 3/13 anonim válasza:
Bocsi, szerintem elég sok =S szerintem úgy -10cm mindenhonnan, és jó lenne!:)
2012. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) Csípőböl fogyni nem igazán tudok, mivel ez nekem csont :S
2012. márc. 29. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja szinte ugyanezek voltak a méreteim, és én sem éreztem magam kövérnek. Aztán életmódot váltottam, leadtam 10 kg-ot és 10 cm-t. Sokkal jobban érzem magam, még a vérnyomásom is alacsonyabb lett. A régi ruháimat elnézve leszidtam a családomat: "miért nem szóltatok, hogy ilyen kövér vagyok?".
2012. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a csípőt nem számítva ezek simán lehetnének férfi adatok.

60-62 kilóval lennél átlagos.

21 évesen 70 kilóval simán átlag feletti lehet a testzsír%od.

ja igen.

a csontozat.

egy kistermetű női csontváz kb 7kg.

egy nagy termetű női csontváz kb 8-9kg.

uh ennyit a "nehéz csontú" tévhitről.

2012. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Csontozatot mindenki így érti, pedig nem erről van szó.

Lehet, hogy a csont súlyában csak 2 kg az eltérés, de senki nem gondol bele, hogy egy széles csontozatú test (széles vállak, széles medencecsont, vastag csuklók és lábszárcsont) sokkal többet "felvesz", mint egy keskeny alkat (csapott vállak, egyenes csípő, vékony végtag csontok).


Pl: Van 2 doboz, egy 10x10-es, meg egy 15x15-ös. Lehet, hogy a súlyuk között csupán 1 deka a különbség. De ha teletöltjük mindkettőt ugyanazzal az anyaggal (legyen víz), akkor az eltérés már nem 1 deka lesz...


Nekem itt egyedül a 81-es derék tűnik soknak, de nem látjuk, ez lehet háj (oda hízik leginkább), vagy lehet alkatilag széles derék.

2012. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen nekem is a derék tűnik soknak egy picit. Ha te jól érzed így magad, akkor ne fogyókúrázz. Kövér biztosan nem vagy, lehet esetleg van rajtad pár kg plusz ezt így nem lehet megmondani. Esetleg ha valami nem tetszik a testeden akkor tornával formálhatsz rajta egy kicsit.
2012. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az igaz , hogy főként derék és hasra hízom :S Szoktam heti 3x-4x ellipszis trénerezni. Ezenkivül tudnátok még valamit ami derékra is jó? Mert szeretnék fogyni, de nagyon nehezen mennek le rólam a kilók :/ 2hónap alatt 1,5 kg-t fogytam, pedig felülés meg aerobik, zumba, ellipszis t. minden volt benne... de zsírégetőket meg nem akarok szedni, mert soktól hallottam, hogy miután abba hagyták a szedést, duplájára vissza híztak :/ :S
2012. márc. 30. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen az étkezésed? Az is számít sokat. Nem csak hogy mennyit, hanem hogy miket eszel.
2012. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!