Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szárított rozskenyér szezámmag...

Szárított rozskenyér szezámmaggal. Jobban hízlal mint a hamlet?

Figyelt kérdés
A lidl-ben lehet kapni, legalábbis én ott szoktam venni, nagyon finom, 100 g-ban van 300valamennyi kcal. Ugyanugy mint a hamlet-ben. Nemrég neki álltam fogyókúrázni, és gondoltam kenyér helyett ilyet eszem. Nem sokat, néha egy két szeletet eszem meg belőle, más étel mellé. Inkább ez, vagy a puffasztott búza? Fogyás szempontjából. Köszi a válaszokat előre.

2012. márc. 31. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy hizlal, de ezt már sokszor leírtam. Jelen esetben amit írtál 100 grammra vetítve 300 kcal-t tartalmaz, a puffasztott rizs ennél kevesebbet. De nem ez a lényeg hanem az hogy melyikből mennyit fogyasztasz (mennyi lesz elegendő), és melyiket tudod a diéta után is tartani. Javaslom ha nem tudod elhagyni a kenyeret akkor egyél barna, teljes kiőrlésű, graham kenyeret mert ezekbe többnyire(!) nincs tartósítószer, az általad preferált termékbe viszont szinte biztos vagyok hogy van.
2012. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!