Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem hasizomra edzeni,...

Elkezdtem hasizomra edzeni, találtam a youtubon egy 8 perces videót de csak 3szorra tudom végigcsinálni mert semmi izmom nincs. Ha minden nap csinálom kb mikorra tudnám 1szerre megcsinálni?

Figyelt kérdés

és ha fogyózóm is sokat válozna/izmosodna a hasam?

19/l, 177/70

itt a vodeó http://www.youtube.com/watch?v=2rL8oWkk7DQ


2010. okt. 5. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"mert semmi izmom nincs"- Hasizma mindenkinek van, csak maximum a zsírréteg alatt...

Az, hogy mikorra tudod, az csak attól függ, hogy milyen elszánt vagy. Ha nem vagy eléggé, akkor -eltúlozva- évekig is csinálhatod, mert nem is akarod eléggé. De jobbik esetben szerintem max. egy-másfél hét alatt mennie kell! Sok sikert!

23/f

2010. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Izmosnak izmos lesz tőle,de a zsírréteg alatt úgysem fog látszódni.Ahhoz jelentősen csökkenteni kell a testzsír%ot.

Kiindulásnak méresd meg a tiédet,aztán vidd le ch csökkentéssel 18-20%ra.Ez már egy jó arány,a csinosabb lányoknak kb ennyi.Ha szeretnéd,hogy a kockák is látszanak ahhoz 10-12%ra kell csökkenteni.

2010. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem kockás hasat akarok csak nem ijen puhát

hol lehet a testzsírszázalékot megméretni?

2010. okt. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!