Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Neki álljak...

Mit csináljak? Neki álljak mégegyszer?

Figyelt kérdés
Annyira megutáltam magamat hogy az nem igaz . folytonos probléma a hasam és a combom hogy mekkora vagyok mint egy disznó egyszerűen utálom magam.Most az elöbb voltam egy butikba ahol nagyon jó gatyát láttam felprobáltam a 3 as feszült rejtam ... 31 combra nem jó akkor már a nő látta hogy majdnem sirogörcsöt kapok. Viszattettem és elindultam haza hogy elbujok a világ elöl és senkivel nem akarok beszélbi látni ... eddig is ez volt de most már annyira elfajult a dolog hogy itt sirok mint egy óvodás és inkább kiakarok feküdni a sinekre mert szégyenlem magam. az az érdekes hogy már annyira anyagi csődbe vagyunk hogy alapvető élelmiszerre nincs pénzünk és ugy meghiztam mint egy disznó. 1000x álltam neki fogyozni és eredmyéntelenül. Szerintetek van oylan ember akit a fogyokúra vitte a sirba?
2010. ápr. 20. 14:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi: 30 as gatya mindenhol feszül a 31 es meg a combomon :(:(:( És bocs a hibákért de most ez van:(
2010. ápr. 20. 14:29
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

sportolj és ne fogyózz, azért híztál, mert vacak kaját eszel (és ne mondd, hogy nincs pénz jobbra, mert én havi 20-22 ezerből főzök két főre egészségesen)


nem mellesleg a 31-es méret nem is olyan nagy

2010. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De kicsi is vagyok és széles ...
2010. ápr. 20. 14:33
 4/16 A kérdező kommentje:
18/L
2010. ápr. 20. 14:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

korod? cm? kg?


ha csúnyának akarod látni magad, az is leszel, tessék pozitívan állni a dolgokhoz

2010. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány cm vagy és hány kg? És hány éves?

Amúgy meg nem minden méret egyforma, úgy értem, hogy amit próbáltál abból a márkából lehet, hogy nem jó a 31-es, de másik márkából igen. Rám pl. a Terranova xs-es nadrágja simán jó, a Mayo Chix-ből meg sokszor még az s-es is szűk, nemhogy az xs-es... Amúgy én is így voltam mint te miutána második babámat megszültem. Az első után 2 hónappal már simán lement a 20 kg amit terhesség alatt felszedtem. A második babával csak 15 kg-t híztam, de az első vásárlás után (azaz végül nem vettem semmit, mert a derekamon nem ért össze a nadrág) ugyanúgy éreztem magam mint most te és nem akartam elhinni, hogy ekkora dagadt disznó lettem! Azt tudni kell, hogy az első baba nyári, a második téli gyerek. és télen ugye alapból felszed az ember pár kg-t, nem pont az ünnepek miatt, hanem mert a szervezet így védekezik a hideg ellen. Márpedig az idei tél kemény és elhúzódó volt. Hidd el, csak egy kis odafigyelés kell, jön a jó idő, már ez is nagy segítség, hogy lemenjen pár kg. Mennyit akarsz fogyni? Most jön majd a sok gyümölcs, minden hónapban másnak van szezonja, biztosan könnyebben lefogysz majd -kis pénzből meg főleg. :) Nekem is a második baba után meg kellett küzdenem a kilókkal, de épp most néztem vissza az akkori Húsvétkor készült fürdőruhás (elmentünk a családdal egy gyerekbarát szállodába) képeket, hát ott már a versenysúlyomnál voltam! Tornázni meg otthon is tudsz, 1000 Ft-ért már kapsz Rubint Réka dvd-t. Piacokon még olcsóbban. :) Menni fog!!!

2010. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is fel a fejjel!!!Nem kell elkeseredni!!!Ha időd engedi menj el futni.Vagy ha először nem megy a futás csak sétálj egy nagyot.A kajával meg megértelek.Mostanában minket sem vet fel a pénz.Egyél mindenből kevesebbet.Pl.:ha eddig 2 szelet kenyeret ettél vacsorára most egyél egyet.
2010. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

18 éves 67 kg 165 cm vagyok. Fitness terembe akarok elmenni a diákmunkával megkeresett pénzemből de az is a legolcsobb 7000 körül van amit a neten néztem. Futni meg azért nem akarok mert van egy fóbiám a csimbokok meg a darazsak... jó most lehet hülyének nézni de nem érdekel.

de ezelött kb egy hónappal sokkkal jobban éreztem magam a börömben nem láttam magam ilyen dagadtnak ezért szedhettem fel mert engedtem a kisértésnek?

2010. ápr. 20. 15:15
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nekem ez a dolog sántít.

Ha annyira utálod magad így, akkor miért voltak sikertelenek a fogyókúráid?


Talán akaraterő hiánya?

Lustaság a mozgáshoz?


hm?? Semmitől ne várd a csodát.

Itt keseregsz, és tőlünk várod a megoldást.

Szerintem, nem akarsz sem időt, sem energiát befektetni az egészbe.

Lusta vagy, valami kényelmes "praktikára" vágysz, mint a ws teleshop-os reklámban, hogy napi 2-3 perc időráfordítással majd lefogysz.


Nem!

Embereld meg magad!

Nézz a tükörbe, ocsmány testet látsz?

Akkor mire vársz még?

Nem ad elég akaraterőt a fogyáshoz az, amit a tükörben látsz?


Hagyd a fogyókúrákat, mert nem jók!


Első lépés, határozd el magad!

Válts életmódot, napi aerob edzés!

Iktass be anaerob edzést is.

Válts étrendet, alakíts ki, egy kiegyensúlyozott egészséges étrendet.


Ennyit kell tenned!

Szurkolok neked, mert simán képes vagy rá!


(annyit hozzáteszek, hogy ha egészségügyi okai vannak a súlyproblémádnak, akkor tekintsd figyelmen kívül a fentebb leírtakat)

2010. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy 67 kg vagy.

Én azt hittem komolyabb súlyfelesleged van.

Így viszont, hogy nincs is nagy súlyfelesleged, nem értem mire drámázol..

2010. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!