Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni (egészségesen...

Lehet úgy fogyni (egészségesen étkezni), hogy közben a pénztárcát sem terheli meg jobban, mint eddig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet. Gondolj bele, hogy azt a pénzt költöd most kevesebb és jobb ételre, ami eddig szemétre ment. 400ft egy üveg szánsavas lötty, 200 egy csoki, 300 egy chips, 200 egy liter zsíros tej, 700-800 egy adag fornetti stb stb stb...


Ha ezeket elhagyod és mellette egészséges ételeket eszel, abból automatikusan elég a kevesebb, mert több benne a tápanyag. Így kijön a 300ft-os tk kenyér, a 250ft-os light mozzarella, a csirkemell, a 200ft-os saláta, 180fgt-os káposzta mix, 260ft-os abonett csomag.

2012. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üdítőt, csipszet eddig sem ettem, de két nap alatt ketten megettünk egy kiló fehér kenyeret. Jó lenne, ha kevesebbet ennénk belőle. Tk-ből kevesebb fogy?
2012. jan. 25. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én napi 1400-1600 forintból jövök ki úgy hogy az egész kajám full egészséges, változatos, és friss, piaci cucc, ráadásul én férfi vagyok, úgyhogy nekem több kell. Egy csirke-rizs ebéd kijön 300 forintból, salátával 380 körül. Nem sajtostészta, meg lángos szint, de ha valahonnan rendeled a kaját, annál fényévekkel jobb.
2012. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

savanyúkáoszta 150-200ft/800gramm-ebből káposztaelves, székelykáposzta(nem zsírosan, pulyka/darálthúsból) kefírrel, káposztasaláta, rakottkáposzta

zsíros tejföl helyett kefír vagy njoghurt-ugyanannyi

tojás 30ft-nem tükör hanem főtt

olaj-nincs szükég olajban sült krumplira meg hasonlókra-nagy pénzmegtakarítás

rizs 200ft

főtt krumpli 80ft

répa 100ft

mandarin 200ft

narancs 200ft

alma 160-200ft

retek egy csomó-5-6db-120ft

fejeskáposzta-80ft

hagyma 80ft

joghurt, kefír 60ft

mozzarella light sajt zacskós 220ft

zsíros trappista-sovány trappista-ugyanannyi

kördobozos sajt, light kördobozos sajt-ugyanannyi

cukor nélküli tea-spórolás

zabpehely 0.5kilo 200ft-cukros müzli-600nál keudődik

túró

szalámi helyett sonka-felár

csirkehús kolbász, hurka helyett

tk kenyér 0.5kilo-200ft

olajos hal-natur lében hal-ugyaannyi

cukros lötty-ásvánvíz-spórolás

tejszín, csoki, chips kiiktatva

cukor helyett méz-spórolás

zsíros margarin helyett sovány-ugyanannyi

zsíros tej-sovány tej-ugyaannyi

ketchup helyett mustár ugyaannyi

főzlék, krémleves magával, kefírrel turmixolva ugyaannyi mint liszttel

2012. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!