Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a falási rohamok...

Mit tegyek a falási rohamok ellen?

Figyelt kérdés
Este jön rám mindig a falási roham.Utána bűntudatom van.Mit tehetnék ellene?
2012. ápr. 1. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél napközben rendesen, ne koplalj.
2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam..ezzel van a gond:S
2012. ápr. 1. 22:46
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Tedd rendben magad lelkileg. Számold fel a stresszt az életedben, vagy kezdj el sürgősen sportolni, az megnyugtat.
2012. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vegyél vércukormérőt és egyél norbi tanácsai alapján! szerintük az ingadozó vércukorszint miatt jönnek a falási rohamok!
2012. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm volt ugyan ezzel a problémával pszichológusnál. Azt mondta neki, hogy ez rituálészerű. Ez azt jelenti, hogy neki ez egy bűnös élvezet, amit nem bír kihagyni egy napon sem. Ez nem az evés szükséglete, az éhség az csak egy érzés amit a test kitalál hogy "szórakozhasson" és egy kis adrenalin termelődhessen a titokban evéssel.


Tanácsként annyit mondott, hogy este egyenek együtt minden nap ugyan akkor a családjával asztalnál, és fontos hogy egyszerre kezdjék, és fejezzék be az vacsorát.

Neki sajnos nem vált be, de azért gondoltam leírom, hátha segít valakinek.


Egyébként én azt tanácsolom, hogy estére vegyél magadnak egy 1,5 literes üdítőt szénsavmenteset és azt kötelezően idd meg elalvás előttig. Ugyan azt a teltségérzetet kelti mint ha teliennéd magad.

2012. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jóakaratú az ötlet, de a vesének nagyon árt éjjelre ennyit inni!

tipp:moss korán fogat,mentolos szájjal úgyse ízlik semmi!

2012. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2012. ápr. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!