Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy gond van a sújommal....

Nagy gond van a sújommal. Hogyan tudnék 2 hónap alatt 40 kilót fogyni? 15l

Figyelt kérdés
Aki tud legyenszíves segítsen! Szüleim mondták ha meg se közelítem a 40 kílót megyek gyomorgyűrűzésre.

2012. ápr. 1. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány kiló vagy, hogy gyomorgyűrűvel fenyegetnek?

Te pedig mond meg a szüleidnek, hogy ha pedig megközelíted a 40kilót 2hónap alatt,akkor mész az intenzívre!

2012. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a szülőket minimum agyonütném aki rákényszeríti a lányára, hogy 2 hónap alatt adjon le 40 kg-t 15 évesen. Eddig nem zavarta őket 15 évig, hogy felhízlaltak? Mert egyértelmű szerintem, hogy nem csak a gyerek a hibás még ha sokat is eszik. Gondolom ez a + 40 kg nem az elmúlt 1-2 évben szaladt fel rád tehát már rég óra le se szarják a súlyodat most meg pattognak, hogy fogyjál le. Szerintem 2 hónap alatt 40 kg-t leadni lehetetlen. Mond meg nekik, hogy szépen lassan megpróbálsz lefogyni, havi 5-6 kg tökéletes, ha tudsz annyit fogyni sok sikert!
2012. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt 40 kg az rengeteg! Nem szabad ilyen gyorsan lefogyni, és szerintem nem is tudnál ennyit leadni ennyi idő alatt. Én is kíváncsi lennék, hány kg vagy?
2012. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hülyén fog hangzani de 140kg vagyok. És köszi a választ.
2012. ápr. 1. 19:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
kérd dietetikus segítségét
2012. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem eszek sokat. A kajám nagy részét a kutyám eszi meg.
2012. ápr. 1. 19:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

140 kiló vagy??

Nos ha az én lányom ennyi lenne,és nem enne sokat ,akkor addig mennék vele orvosról orvosra amíg nem találok olyan szakképzett orvost aki meg tudná mondani hogy mi a baj a lányommal.Milyen betegsége van.Hormonális,lelki vagy egyéb baja lehet??Ha tudnám,akkor orvosi diéta mellett,azon lennék hogy maga a betegsége is elmúljon.

2 hónap alatt orvosi segítséggel sem fogyhatsz le 40kilót,és nem is tudnál.15 évesen meg nem adnak gyomorgyűrűt neked.

Csak megjegyzem,nem is olyan régen néztem egy riportfilmet 2 felnőtt nőről akik gyomorgyűrűt kaptak.Az egyik 8 hónap alatt fogyott 35 kilót.a másik 12 hónap alatt 29-30 kilót.Még gyűrűvel sem fogynál le 2 hónap alatt 40 kilót.

2012. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogyan sikerült meghíznod ennyire? Én bevallom rengeteget ettem és max 115 kg voltam fiuként
2012. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb mit és mennyit szoktál enni egy nap? Mert lehet hogy te nem érzed soknak, és közben az. Nem rosszindulatból mondom, csak lehet hogy megszoktad hogy sokat eszel, és nem is tűnik soknak. És mennyit szoktál mozogni? Pl, tesizel-e, vagy csak annyit ameddig elsétálsz a suliba meg haza, vagy szoktál-e csak úgy sétálni, stb.
2012. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen 140 kg vagyok. Foggalman sincs hogy hogyan sikerült. Reggel 1 zsemle kakóval, délben 2merőkanállal éppen az amit apu főz meg vacsira is ennyi. De ezek közben semmi nasi, vagy csak nagyon ritkán. Nem tesizek, mert a bokám végett teljesen fel vagyok mentve. Suli után meg hétvégén napi 2-3 órát sétálok.
2012. ápr. 1. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!