Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért áll le mindig a fogyás?

Miért áll le mindig a fogyás?

Figyelt kérdés

Tél alatt rám ragad minden évben 2 kg. Ezt minden évben tavasszal megpróbálom leadni, de mindig egyre nehezebben megy le. Átalába Rékázni szoktam 2-3 naponta, ilyenkor szigorúan minden 2. nap és a kcal deficitemet is lejjebb vettem és be is tartom, de valahogy mindig úgy történik, hogy az első 2 hét alatt látványos a formálódásom, utána meg ha megszakadok se folytatja ezt a folyamatot a szervezetem, és ez ká lehangol.

Látszólag alakulok, de pl a nacijaim combban meg jobban feszülnek, mint eddig.

Mi a bibi??


És miért ragaszkodik ennyire a szervezetem a feleslegemhez???


2012. ápr. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ha folyamatosan be van tartva a kaldef,akkor te valami csoda vagy,ami ellentmond a természet törvényeinek.

egyébként meg az étel összetétele is számít.

tskg/2g fehérje a minimum napi bevitel diéta alatt.

ez megvan?

réka helyett meg ugrókötél és fegyencedzés.

2012. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy kalóriát számolsz, holott tápanyagot kéne, és normális tápanyagokból kéne bevinni azt, fegyencedzés nem rossz,de réka is megteszi, étrendet lásd : sárga kapszulában
2012. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi az a fegyencedzés.. ?!?

Nemtudom mi a gond: ha fogyni akarsz=kalóriadeficit+több mozgás. Én ezt betartom, de már kezd a tököm tele lenni, hogyha "ez megvan, akkor bonyolítsuk tovább"..

Több fehérjét eszek, kevesebb szh-ot.. aztán ha fogyok akkor mindig az a helyzet áll elő, hogy egy idő után nem ér semmit, szóval vagy még 2-300 kcal-al kevesebbet eszek, vagy többet mozgok. Na ez már azért sok, mert most ha mindig egyre többet kell,hogy mozogjak, vagy kevesebbet kell hogy egyek... ??? Nem látom a végét..

2012. ápr. 5. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az a sárga kapszula?
2012. ápr. 5. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, jelenleg mindkettőn rajta vagyok...!:)
2012. ápr. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!