Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok fogyni, ha napi...

Mennyit fogok fogyni, ha napi 1 órát táncolok?

Figyelt kérdés
15-öt minimum le szeretnék dobni. 168/72 vagyok, de nem megbízható mérleg szerint. Úgy gondoltam, hogy kevesebbet eszem, és próbálok nap egy órát keményen táncolni. Valami ötlet még esetleg? Köszönöm előre is. :)
2012. ápr. 4. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

én fogytam így 8 kilót:)

mit táncolsz amúgy?(én salsát)

2012. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeségnek fog hangzani, de semmit. :) Bekapcsolom az egyik pörgősebb zenét, és ütemre ugrálok, mozgok, stb...bármit, ami jön belőlem. :) Csak megjegyzem, h 3 szám alatt már nagyon ki lehet fáradni..Amúgy mennyi idő alatt fogytál ennyit? :)
2012. ápr. 4. 14:44
 3/8 anonim válasza:
Szia! Képzeld el augusztusban két hét alatt 8 kilót fogytam. Angliában történt ez. Elmesélem: 57 kilósan indultam el, ez egy Broadstairsi nyelvtábor volt. Egész nap annyit ettem mint egy kismalac, de rengeteget gyalogoltam. Naponta több órát. Durva mert a tök finom sütiket lemozogtam. Nekem a hosszú séta tette meg az eredményét. Amikor hazaértem azt hittem híztam aztán kiderült hogy 49-re lefogytam. Persze a.tánc is hatásos lehet. Én két évig jártam modern táncra , de nem segített. Gyalogolni és futni kicsit hatásosabb. Ja, ám 167 cm. vagyok. SOK SIKERT!
2012. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm...:) :(
2012. ápr. 4. 15:00
 5/8 anonim válasza:
Akkor tudsz elérni tartós változást, ha életmódot is váltasz. itt nem azt értem, hogy életed végéig vizen, salátalevelen, meg magvakon kell élned. Azt értem, hogy változnod kell. Fejben. Minden ott döl el. Változtatnod kell az étkezési szokásaidon, mit mennyit, hogyan eszel-iszol, változtatni kell, mennyit mozogsz, azt hogyan teszed, stb. Itt em kell feltétlen drasztikusságra gondolni. Már az is sokat számít, ha: lépcsőn mész le, nem pedig a liftet használod, stb. Sok kicsi apróság. Érdemes lenne pl a háziorvossal konzultálnod, biztos tud segíteni.
2012. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nagyjából 3 hét alatt.

de elég keményen diétáztam akkoriban amúgy.

2012. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kevesebbet,mintha helyette 1 órát ugróköteleznél.
2012. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha break-elsz, akkor lehet fogyni, de a fogyás az 80 % KAJA és 40 % a sport csak.
2012. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!