Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tejsavó...

Mi a különbség a tejsavó fehérjeturmix és a sima fehérjeturmix között?

Figyelt kérdés
Melyik jobb fogyókúra alatt? És ízre mi a különbség?
2012. ápr. 4. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tejsavó sokkal jobb élettanilag, és ízre is (a kevert az baromi sz@r...), de a 100% tejsavófehérje átlagembernek megfizethetetlen (én legalábbis nem tudok 9000 ft-ot kiadni 1 doboz fehérjére...
2012. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja értem.De ízre nem ilyen savanykás kicsit?
2012. ápr. 4. 20:16
 3/11 Krisz85 ***** válasza:

Szia,


igazából a Te szinteden szerintem halál mindegy, hogy milyet iszol. A lényeg hogy a fehérjebeviteled max 40% át vidd be fehérjeturmixból. több féle létezik


Tejsavófehérje izolátum: a legtisztább, nincs benne szénhdirát, és laktózérzékenyek is ihatják, ízesített


Tejsavófehérje koncentrátum: ez már nem laktózmentes, tejsavófehérje, van benne némi szénhidrát


Kevert fehérjeék: pl tej tojás, vagy tej kazein és szója, vagy épp tejsavó szója kazein kombinációk, van némi szénhidráttartalmuk, cukorból, de ha beleszámolod a napi össz.-be nem csinálsz vele nagy gondod, nem ezen fog múlni a testépítő és fitness VB címed,


- kazein - lefekvés előtt, elnyújtott felszívódású fehérje


Azt tudni kell, hogy nem mindenki bírja jól, pl. van aki a szóját vagy épp a kazeint nem bírja, attól függetlenül hogy nem laktózérzékeny. Pl amikor én anno elkezdtem használni három napig véresre vakartam a hátamat szó szerint annyira viszketett és kipattogzott a hátam tőle, aztán elmúlt, azt tudni kell hogy magas fehérjebevitelnél nagyon sok vízet kell inni, mert a vesédet hosszútávon gallyravágja, akárcska a magas dózisu vitamin ha nem iszol eleget, min. 4 liter / nap vízből.


Az ára pedig változó, mindig a nagy kiszerelés éri meg, az izolátum a legdrágább 160 adag ára kb 27000 ft

viszont a keverté 265 adag már 23000 ft ért megvehető trilliónyi ízesítésben, és finomak, olyan mint egy shaker, egy két fajtából még puding és fagyi is készíthető.

2012. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a tejsavó gyorsan szívódik fel,edzés után célszerű.

a reggelihez jó a sima.

vízzel keverd,NE tejjel!

van 20-30 ízű,uh mindegy.

csak tápkieg boltban vegyél ilyet máshol ne.

2012. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a Müllerben vettem
2012. ápr. 5. 08:23
 6/11 anonim ***** válasza:
na az gagyi, és drága, drogériában baromi drágán kapsz és gagyi minőséget, előttem jól írták hogy melyik mire jó : shop.builder vagy tesztoszteron.hu vagy bodybuilderbolt.hu <--itt sokkal olcsóbb és neves tápkieg gyártók termékei közül választhatsz, aki meg azt írta 9000 gondolom ő is hasonló "jó" helyen akart venni mert 4-7000 között van egy kiló, de a kevert is megteszi kezdőként, valamint spórolásképp, amiből meg 4 kiló 12 körül van, egy átlagos embernek az pedig elég egy jóideig
2012. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem tökmindegy hogy mivan benne és mennyire gagyi NEM akarok testet építeni nem vagyok én bodybuilder:D ízre legyen finom és ne hízlaljon aztán csá.
2012. ápr. 5. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

na pont ez a lényeg.

amit vettél az nyomokban tartalmaz fehérjét,ezért viszont ráírhatják már,hogy tejsavó,pedig legalább 90%ban sima cukor.

persze,mint kifejtetted neked mindegy és nem összetétel alapján veszel ilyesmit,hanem a szép nagy felirata alapján.

logikus végülis.

2012. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Krisz85 ***** válasza:
0%
na kérdezőkém ez itt a sz*r hozzáállás, hogy én jújj nem akarok izmoka,t nem vagyok body builder, megnyugtatlak ha vért hugyozol sem leszel az, kár ezen parázni, viszont emberből vagy, van rajtad izom és ez határozza meg az alakodat, ha sok nő tudná hogy hülye aerobik helyett mit kéne csinálniuk hogy elérjék a hőn áhított külsőt, vagy azt amit irigyelnek a fitness modellektől akkor totál seggreülnének, mint ahogy attól is, hogy a fitness modellem sem születtek annak, ők is azzá váltak és mit kiállnak egy kőkemény diéta alkalmával, de ilyen alapon akkor ihatsz leturmixolt szart is, nem hízlal az sem, és ha banánnal kevered már biztos nem olyan rossz.
2012. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 09:05

Én írtam a 9000-es választ, ja igen, a Scitec meg a Biotech tényleg hasonlóan jó hely, mint a Müller, a különbség szinte árnyalatnyi...

Ittam kevertet (Fullforce, Power Protein), 3300 volt 1 kg, másik 3600 ft volt 908 g, csak épp olyan jó az íze, hogy örülök, ha nem jön vissza...

2012. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!