Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete járok kondiba heti...

3 hete járok kondiba heti 4szer 40 perc kardio+ 40 perc sulyzos edzés, és diétázok is mégse fogytam egy dekát se. Miért?

Figyelt kérdés
178/78 kiló vagyok. A diéta abból áll hogy 1500 kalóriát eszek csak naponta, és ha nem érek rá edzőterembe menni akkor a norbi kickbox kiképzését csinálom itthon. Elég rendesen szoktam izzadni, + 1500 kalóriánál nem eszek többet és este 6 után már nem eszek. Akkor mit csinálok rosszul? Tényleg ilyen nehezen indulnak el a kilok?
2012. ápr. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
centizz! ne a kilókat nézd. simán felszedhettél izmot és valószínűleg ezért nem változtak a számok :)
2012. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dávidking20 válasza:

Figy elég sokat tudok a témáról (sokat olvastam) a lényeg nagyobb súlyból gyorsabban lehet fogyni, kis súlyból időbe telik míg beindul a szervezet különböző folyamatai (vagyis hogy szénhidrát helyett zsírt használjon fel + nem írtad hogy kellőképpen visszaszorítottad e a szénhidrát fogyasztásodat,ergo nincs semmi ami fehér liszt, édesség,és a finomított szénhidrátot tartalmazó ételek !!! fontos)

remélem segítettem ;)

2012. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha 6után nem eszel,akkor már 8kor aludnod kellett volna,uh a az étrend hiánya lehet a hibás.

nem írtad,hogy mennyi a bevitt fehérje,ch.

egy ilyen étrend illene a súlyodhoz,hasonlítsd össze a mostanival,a 6 utáni butaságot meg felejtsd el.

[link]

2012. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van alap hogy ha kalóriát számolsz ami moslék kajából áll + mellé 6 után nem evés, ez kbb katasztrófa étrend szempontjából, az izzadásnak semmi köze a zsírégetéshez, ha lenne mindenki szaunázna 1000-el ahogy szoktam is látni sok - sok dagadt embert ha esetleg betévedek,ha jól össze van rakva az étrended 2 hét után indul meg látványra,addigra ürülnek ki a szervezeted tartalékai, amúgy igen bodybuilder.hu/alapismeretek....
2012. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
u.i : a centi + before kép sokat segít mert magadon tükörben nem látod, a mérleget meg sok minden befolyásolja .
2012. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!