Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, diétázók! El...

Fogyókúrázók, diétázók! El fogtok csábulni az ünnep alatt? Van olyan ünnepi étel aminek tudod előre hogy nem bírsz ellenálni? Esetleg nagyi sütije, vagy anyu kalácsa?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázok és diétázok, életmódot váltottam 1,5 hete. És igen, direkt akkor. Tudtam, hogy jön a húsvét, a sok kaja stb. de korábban mindig azt mondtam, hogy majd hónap elején, majd az ünnep után. Nem. Ebből sosem lett semmi, inkább elkezdtem múlt hét hétfőn.

Elhatároztam, hogy nem fogok ellenállni a sütinek (szerencsére csak zserbó lesz), mértékkel azt is fogok enni. És semmi másnak nem fogok ellenállni, amit megkívánok.

Nálam a lényeg a mértéken lesz. A sonka mellé rengeteg zöldséget fogok enni (saláta, retek, paprika, paradicsom, zöldhagyma), s minimális kenyeret. Ebédre a húsételek mellé salátát eszek, esetleg rizst, vagy zöldköretet (vagy kettőt együtt).


Keddtől pedig megy minden a megszokott kerékvágásba. Azt gondolom, hogy ettől nem fogok elhízni. :)

16/L

2012. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak remélni tudom,hogy "kiállom a próbát".Ilyenkor rengeteg süti van itthon,anyu is,meg a nagyi is süt vagy 5-6 félét.Sajno én bolondulok is az édességekért,viszont azt semmiképp nem vesztem szem előtt,hogy még 7 kg-t kell fogynom suli végéig.
2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyetértek, én már közel egy éve így csinálom: semmiről nem mondtam le, még a csokiról és sütiről sem, de a hangsúly a mértéken van. Még karácsonykor is ettem mindenből, csak kevesebbet.

És sikerült lefogyni, szóval működik. :) Ilyen módon most a húsvéttól sem félek, kis csoki bele fog férni, és kész. (Máskor is szoktam néha enni.)

2012. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem fogok. :) Nem is lesz nagy ünneplés, legfeljebb csinálunk valami egyszerű piskótás sütit, de a fájós fogam miatt amúgysem tudok enni belőle. :)
2012. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És a többi étel nem ünnepi lesz, sima rakott/párolt zöldséges ételek, azt nem hagyom ki. :)
2012. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
teljesen úgy gondolkozok, és is mint az első hozzászóló!:) Köszönöm a válaszokat, megnyugtató hogy másnak sem szentírás a diétás menü húsvétkor.:)
2012. ápr. 6. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyu tepertős pogácsája ami nálam beteszi az ajtót, hihetetlen emnnyiséget meg bírok enni belőle kólával(nem tudom miért, csak azzal esik jól, peidg máskor nem iszok). Már hívott az előbb anyu, hogy holnap süti a pogit, menjünk, hogy együnk frissen. Mondtam h majd inkább vasárnap, addigra legalább nem olyan friss, hátha jobban ellen tudok állni. Jajj, nehéz az élet, nem is tudják egyesek, milyen szerencsések, hogy ehetnek bármit és nem híznak. Nagyon félek, mert épp, hogy beindult a fogyás, 1 hónapig semmi nem ment le, aztán két hét alatt 3 kiló, igaz beteg voltam. Most félek, hogy visszajön az a 3...
2012. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem csak Húsvétozás lesz, de szülinapozunk is. Bátyámnak, nekem, anyának is mostanában van a szülinapja. Vasárnap tartjuk meg a szülinapokat, Jön az egész rokonság délután. 5 féle süti minimum lesz, de csak muffint fogok enni, amihez most töröm majd a diót, mandulát, mogyorót. Imádom a muffint, nem is akarok ellenálni neki:D



13/L

2012. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi feltaláltuk a spanyol viaszt, húsvétkor mindig kirándulni megyünk. Mkire ki van osztva, mit hozzon és a teherbírásunk hál istennek korlátolt!:) Dugig nem esszük magunkat, ha mégis sikerül úgyis legyalogoljuk. A sütit mi visszük, párom cukor és koleszterin diétán van, én ugye figyelek magamra, így zabpelyhes citromos túrós süti lesz, meg fahéjas almás tk lisztből. Simán, lelkiismeret furdalás nélkül fogok enni belőle, persze mértékkel.
2012. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
még csak 1 hete diétázom, szóval korai lenn elcsábulni. húsvéti sonkát hanyagolom, max. tojást eszem, annak is csak a fehérjét. a csokinyuszi pedig idén jó sokáig fog élni :D
2012. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!