Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem mára?...

Nagyon elcsesztem mára? Mennyit ehetek még? Ti egyáltalán nem esztek kenyeret?

Figyelt kérdés
Nem eszem kenyeret, mióta fogyózok, de ma nagyon megkívántam, nem tudom mi ütött belém. Reggelire ettem 2 kicsi szeletet(50 gramm) teljes kiörlésű tökmagos barnakenyeret. Aztán 12kor ettem még egy szeletet(24 gramm) meg egy körtét. Nagyon sok volt? Ha ma csak gyümölcsöt eszek ezután, akkor jó lesz?
2012. ápr. 6. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem cseszted el, illetve nem a mai napot. Látod, te még a szerencsésebb kategóriába tartozol. Mások, ha kizárnak valamit teljes mértékben az étrendjükből, egy gyenge pillanatban rájuk tör a falási roham és nincs megállás. Te megálltál 3 kis szelet tk. kenyérnél, ami egy kis pozitívum a negatívumban.

Ez egy jel volt. A szervezeted jelzett, hogy igenis szüksége lenne a kenyérre, főleg a tk. kenyérre és rendszeresen.


Estére egyél fehérjét mindenképpen, délután pedig mehet gyümölcs.


Szerintem fokozatosan építsd vissza az étrendedbe a tk. kenyeret!

2012. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És szerinted hány gramm, ami még okés naponta? Tényleg hiányzik a kenyér, már utálok midnen reggel csak paradicsomot, uborkát, tojást enni. Olyan jól esett ma egy kis kenyér. De hány gramm, ami belefér?
2012. ápr. 6. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha, semmit nem mérek le grammra. Szerintem 1 szelet teljes mértékben megfelelő, de ha kisebb szelet, illetve ha éhes vagy mehet 2 is.
2012. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ettem közben, még fehér kenyeret is, csak ritkán. Most, hogy már súlyt tartok, szinte minden nap fehér zsömlét eszem, és semmi nem jött vissza miatta.

Nem rontottál el semmit, ügyesen, mértékkel ettél, így lehet!

2012. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en december ota nem ettem semmi liszttel keszultet... hozza szoktam reggelre nyomom a zabkasat aztan mar csak feherje es salata ezerrel esetleg egy marok mag hanyingerem lesz mostmar hameglatok egy pizzat... ugy mond "undorom" van a lisztes dolgoktol (kenyer, teszta)
2012. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó neked, én ezt sosem tudnám elérni.
2012. ápr. 7. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:
a kenyér sehogyse igazán jó, ha fogyni akarsz. én most vollkorn kenyeret eszem, drogériában lehet kapni, szinte csak rozs van benne, nem túl finom, de jól megpirítva nyugodtan eheted, nem hizlal annyira.
2012. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolso:

nagyon okos vagy mondhatom... teljesen mind1 hogy milyen kenyeret eszel feherlisztes, barnalisztes, tonkolylisztes... kaloria szempontjabol ugyanannyi nincs nagy kulonbseg (bar pl az a feketekenyer amit te eszel az duplakaloriaja a feher kenyernek) itt a kulonbseg a vitamin es rost tartalom hogy nem csak ures szenhidratot eszel meg vele hanem megannyi rostot is es hogy a felszivodasa ennek lassabb mint a feher kenyernek SZOVAL SENKI NEIRJON MAR ILYEN HULYESEGEKET HOGY KEVESEBE HIZLAL EZ VAGY AZ.... Komolyan nem ertem, hogy miert irnak ide bizonyos emberek osztani az eszt amikor meg nekik se jutott ki belole

2012. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hú, egy hozzászólás alapján megítélni, hogy nem jutott nekem ész... te biztos a legokosabbakhoz tartozol:))

az a lényeg a sötét kenyérben, hogy bár nincs benne kevesebb kalória, mint a fehérben de eltelít, ezért nem zabálsz utána annyit... ergo nem hízol. erre az oldalára nem gondoltál, mielőtt kiosztottál, gondolom :)

2012. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!