Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni 4-5...

Hogyan tudnék fogyni 4-5 kilót? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,és sajnos elég sok tévhit van a fejemben a fogyókúrákról. 56 kiló vagyok,és mióta elkezdtem szedni a fogamzásgátlót 3 hónapja,felszedtem 6 kilót.. Szeretnék ebből leadni 4-5t,és mellé szálkásodni.Elmondaná valaki nekem,milyen ételekkel és mozgásfajtával a legegyszerűbb ez? Vettem ma protein shaket,és zsírégető zöld teát kiegészítésképpen. Hány percet mozogjak naponta és mennyit egyek? Lehet hogy hülyeség amit kérdezek(sőt biztos) de megoldható valahogy hogy ne a melleimből fogyjak?

Leginkább a hasam-fenekem-combjaimból szeretnék fogyni és szálkásítani.

Konditeremben miket használjak,milyen csoportos órákra járjak el?

Köszönöm előre is a segítséget :) 20/L


2012. ápr. 6. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Tényleg elég sok tévhited van,de sebaj:)

először is.A fehérjét fontos növelni és a szénhidrátot csökkenteni.Vagyis azt csak délelőtt egyél keveset.Heti minimum 3 órát kell mozogni.Én a futást,vagy ellipszisjárót ajánlom.Napi 1500 kcal fölé ne menj,de inkább számold ki te nemtudom mennyi kell az alapanyag cserédhez( [link] helyi zsírégetés.Ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz.A melledből is.A zöldtea nagyon jó cukor nélkül,de abban nem hiszek hogy lenne bármilyen zsírégető hatása..a protein,vagyis fehérje shake fontos hogy milyen minőségű.Milyen fajta és hol vetted?

Ha bármiben kérdésed van írj és segítek.

2012. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) én mondtam hogy nem vagyok valami tájékozott:D a fehérjeshaket itt Hollandiában vettem,mivel itt babysitterkedem. sajnos így nem volt leehtőség biotechtől vagy a scientictől rendelni..Bementem egy testépítő boltba,elmondtam a kívánságaim és ezt ajánlották. sima íztelen "wheyprotein" shake,fél kilósat vettem így első körre..naponta háromszor kell inni,nem tudom hogy mikor a legjobb? étkezések helyett vagy előtte utána,edzés előtt után..? amúgy a zöldtea nem zsírégető,hanem felgyorsítja az anyagcserét :)
2012. ápr. 6. 19:38
 3/4 A kérdező kommentje:
*és valamennyire felgyorsítja a zsírégetést is,és eltelít. Most ittam meg az első bögrével vacsora előtt,és teljesen úgy érzem,mintha tele lennék..Pedig fiatal lány létemre nagy evő vagyok:D
2012. ápr. 6. 19:39
 4/4 anonim válasza:

Csinálj has majd hátizom nyújtásokat,hetente minimum 3 órát mozogj,és délben szén-hidrátot egyél,este pedig fehérjét,de a köret inkább zöldség legyen.Figyelj a táplálkozásodra,egyél sok gyümölcsöt és zöldséget.Eljárhatsz futni,mert az is égeti a zsírt,és még a lábadat is erősíti. Az edzőteremben lehet,hogy találsz olyan gépet,ami a lábadat,és a fenekedet erősíti(súlyok vannak rajta,és a lábaddal kell emelgetni).

Egy falatot 30x kell megrágni (nem muszáj pont 30x,de azért próbáld meg),mert így kevesebbet eszel,és jól laksz.Nem jól lakni,hanem megelégedni kell az étellel.Délben gabona,este pedig zöldség domináljon az ételedben.És egyél olyan dolgokat,amiben probiotikum van.

Ha van valami kérdésed,és szívesen válaszolok :) Hajrá :)

2012. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!