Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet hatásosan 3-5kg...

Le lehet hatásosan 3-5kg fogyni egy hónap alatt? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

167 cm és 58 kg vagyok (20 éves lány).Különösebb testsúlygondom nincs azonban egy 3-5 kg szeretnék lefogyni nyárra.A gondom az hogy iskola mellett még dolgozom(állómunka) így nincs nagyon szabadidőm mozogni.Ezért olyan módszert szeretnék amivel 3kg-ot zsírból leadhatok étrend váltással és esetleg olyan mozgásformák hozzátevésével hogy gyalog mozogni iskola, illetve munkahelyre.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. ápr. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Étrendeket és edzésterveket is találsz itt:

[link]

A mozgáshoz nem kell olyan sok idő. Ha tudsz 3-4 kilométert gyalogolni egy nap, az már több, mint a semmi. Egy otthoni alap erősítő edzés elvégezhető bő félóra alatt.

2012. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen ha olyan nagy a szerelmi bánatod mint nekem.

Én már 6Kg-t fogytam 2hét alatt

2012. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Este 6 után semmit se egyél!

Na jó ez csak egy vicc volt ez marhaság:)

Ha odafigyelsz az étrendedre és próbálsz minél több zöldséget enni és minél kevesebb zsírt, valamint szénhidrátot akkor le fog menni az a + 3-5 kg a nyárra(bár nem gondolom, hogy fölösleged lenne)

[link]

amit linkeltem ki tudod számolni, hogy mennyi kalóriára van szükséged naponta a fogyáshoz én ahogy néztem 1400Kcal

2012. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat.Keddtől befogok vásárolni étrendnek megfelelően, + suli munkahelyre amennyit lehet gyalog megyek.Aztán meglátjuk hogy összejön-e.De tényleg köszönöm a segítséget.
2012. ápr. 8. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!