Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, nem túl...

13 éves lány vagyok, nem túl kövér, csak van egy kis fölösleg a hasamon:S (165 cm,62 kg) tudtok ajánlani valami fogyókúrát, sportot, stb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 18:54
 1/8 anonim válasza:
67%
nagyon jo fogyokura ha tobb hétig betartod hogy este 18:00,vagyis 6 órátol nem eszeel semmit. többször egyél kevesebbet minthogy keveszebbser sokat.+ 1 kis mozgás mindíg joljon. de az nemsegít mindenkinél. a kenyér is hizlal . én kiskorom ota nagyon kovér voltam .15 éves lettem nemrég és 4-5 honapja tartom ezt a fogyokurát és már tobb mint 20 kgt fogytam .
2012. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:)
2012. ápr. 6. 19:13
 3/8 anonim válasza:
75%

egyáltalán ne higgy neki!

ez az este 6 után nem eszünk ez 1 ekkora baromság ez nem fogyókúra, hanem TÁPLÁLÉK MEGVONÁS A SZERVEZETÜNKTŐL!

Kicsi felesleg van rajtad, ne egyél cukrosat, telített zsírosát, kerüld a sima kenyeret és mozogj! Bicikli, futás...stb. De enni mindig kell!

2012. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem táplálékmegvonás ..semii bajod nem lesz tole.. és ha nembírod akor ehecc valamit..
2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SEMMILYEN fogyókúrát!


- cukros dolgok, nasik kerülése

- naponta la. 40-45 perc intenzív mozgás - ha lazsálós vagy, tömegsport

- víz, v mentes tea

- ha túl zsírosan, édesen főznek, és nem megoldható a külön koszt, abból csak keveset egyél

- tízóraira, uzsira gyümölcs

- hat után nemevés baromság

2012. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat után nemevős, előbb írni tanulj meg, aztán magyarázz!
2012. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés kipróbálom mindenképp:) köszönöm:)
2012. ápr. 6. 20:34
 8/8 anonim válasza:

Gyerekek, itt töbeknek fogalomzavara van.


Fogyókúra = táplálékmegvonás = felesleges extra kalóriák megvonása.


Az emberi szervezet nem egy gép, amibe betöltesz X mennyiségű kalóriát, és akkor elpöfög Y ideig. Egyáltalán nem mindegy, hogy miből szerzed be azokat a kalóriákat.

Ha megiszol két liter kólát, megeszel hozzá 1 zacskó csipszet, akkor valóban megvolt a napi előírt kalória mennyiség, tapsuljuk meg. Viszont tényleges tápanyagra lebontva rohadtul semmit nem vitt be, max zsírt és cukrot.


Ha ugyanezt a mennyiségű kalóriát joghurtból, almából, zabkásából, párolt zöldségből, salátából és halból viszed be, és iszol mellé napi két liter vizet, zöld teát cukor nélkül, akkor már egészen máshogy állnak a dolgok.


A kalória mértékletes elvonása még nem feltétlenül jelent kiegyensúlyozatlan étrendet.


Naszóval. Vegyél vissza a cukorból, zsírból, olajból, fehér lisztes cucckoból, csokik és chipsek helyett nassolj gyümölcsöt. Járj el futni, bringázni, sétálni. Igyál sokat. Lassan próbáld meg leadni, elvégre nem két nap alatt híztál meg.

2014. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!