Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Kérlek olvasd el:/

Hogyan tovább? Kérlek olvasd el:/

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8 hónap alatt részben kevés evéssel fogytam 20 kg-t.(79kgról 58ra 55-53 a cél) 172-3 cm magas vagyok.De az az utolsó pár kiló megállt...egyre nehezebben bírom tartani a diétát,voltak zabálási rohamaim,akkor általában max 2 kiló jött fel(nem tudom zsírban mennyi,de gondolom nagyrésze víz meg a kaja súlya stb...)de az általában egy hét alatt lement.De itt megáll és nem megy tovább.Általában nagyon keveset eszem,reggelire kevéske müzlit tejjel meg egy almát,vagy túrót,vagy 2 almát egy jogobella light joghurttal,tízóraira alma vagy cukormentes müzliszelet,ebédre általában kevéske csirkemell zöldséggel,vagy főzelék habarás nélkül,vagy hal..és plusz egy alma.uzsonnázni nem nagyon szoktam vacsorára pedig általában 2paradicsomból meg 2répából csinálok salátát,vagy joghurtot(92kcal)vagy túrót natúr joghurtal és édesítővel..de volt időszak amikor még ennél is kevesebbet ettem.Már nagyon vágyom arra hogy végre visszaszokjam a normál 2000 kcal körüli evéshez ez minden álmom.Csak nem tudom hogyan kell visszaállni rettegek a visszahízástól:( és attól az utolsó pár kilótól hogyan szabaduljak meg?Tartsak szünetet és 1-2 hét múlva kezdjem újra?Csak ahoz ugye először vissza kéne állni ha nemis 2000-re de valamivel többre mint most...meg ugye most itt ez a húsvét is és mindenki eszi a finomabbnál finomabb kajákat előttem..heti 5x futok egy órát.Kérlek segítsetek:/ Csak kultúrált hangnemben !


2012. ápr. 7. 17:36
 1/4 anonim válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam, és nem bírtam tovább, elkezdtem újra normálisan enni. Fokozatosan történt a dolog, mivel én is a diéta során keveset ettem. Most ott tartok, hogy karácsony óta, híztam 4 kg-t. Ma kezdtem el újra diétázni, de nehéz visszaállni. Már nekem sincs akaraterőm.

De az a baj, hogy ha egyszer elkezdesz újra enni, nagyon nehéz visszaállni. Na meg ezt örökre nem tudod folytatni sajnos.

Ha visszaállsz a normál kajáláshoz akkor tuti elkezdesz hízni, és így egyre távolabb leszel az álomsúlyodtól, és egyre nehezebben éred majd el ha ismét a diéta mellett döntesz.

Szerintem most az ünnepek alatt egyél olyat amit megkívánsz, de ne ess túlzásokba. Ezalatt pedig többet sportolj, aztán ha vége lesz az ünnepeknek, hajts rá az álomsúlyra.

Sok sikert!

2012. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben de azt hogyan tartsam meg?
2012. ápr. 7. 18:40
 3/4 anonim válasza:
100%

Első vagyok.

Hát igen, az a legnehezebb. Nekem még nincs meg az álomsúly, szóval fogalmam sincs, de nem lesz könnyű arra készülj fel. Ha már itt fel akarod adni, akkor majd a még kevesebb evéssel meg fogsz őrülni, főleg ha van valami gyengéd. Nekem pl. a csoki. Mióta feladtam folyamatosan azt ennék. Na de ez lényegtelen.

Én azt a súlyt amit elértem rengeteg sportolással tartogattam meg, vagy ha egyik nap többet ettem a kelleténél, akkor másik nap alig valamit, vagy víznapot tartottam, ilyenek. Amúgy ha elég ügyes vagy ki lehet játszani apró trükkökkel a gyomrod ami nem a legjobb, de ha csak ezzel nem leszel éhes!

Én ha enni akartam rengeteg vizet ittam hogy elteljen a gyomrom. Ezt kajálás előtt is mindig megtettem, így nem ettem sokat. Vagy ha ehetnékem volt tornáztam, elmentem biciklizni, futni stb..

Vagy olyat ettem amit utálok. Mondjuk egy kis spenótot, de utána már semmi nem kellett, mert utálom az ízét.

Vagy egész nap gyümölccsel, meg zöldséggel ettem tele magam, így nem voltam éhes, vagy olyan alacsony kalóriatartalmú kajákkal, ami eltelít. De ott van a rágó is akár.

De az is jó ha lefoglalod magad, és nem jut eszedbe a nasi, vagy a régi jó kalóriadús étkezések.

De ha már nagyon elcsábulsz, vedd elő egy régebben hordott nadrágodat, meg a mostanit, és nézd meg milyen jól nézel ki benne, nem akarod te a régit.

Remélem segítettem valamennyit, nekem ezek használtak, remélem találsz néhányat amit te is csinálhatsz.

Sok sikert! :)

2012. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

egyél annyit amennyi jól esik, járj el kocogni, sportolni.

este 7 után már ne egyél. sok gyümölcs is kell. ha nagyon éhes vagy előtte igyál meg egy pohár vizet, ha 10 perc mulva is éhes vagy akkor egyél, mert sok ilyen "éhség" csak inger :)

2012. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!