Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális az 1000-1200 kcal-ia...

Ideális az 1000-1200 kcal-ia a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

168 cm magas vagyok és 83 kiló. Ha naponta csak ennyi kalóriát eszem megindulhat a fogyás?

És 1 héten egyszer lehet megenni egy rudit? Nagyon szeretem és ennek a legnehezebb ellenállni. Egyébként úgy állítottam össze a mindennapos menümet, hogy zöldség, gyümi, soványhús, sok víz legyen benne.


2009. jún. 17. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ideális, 1000alá ne menj!! Először sok kiló lemegy, 1. hónap alatt akár 6-7kiló is de utána fokozatosan heti 1-fél kilóra csökken, majd nekem megállt a fogyás(akkor már csak 5-6plussz kiló maradt rajtam) Egyébként 78kilóról fogytam 70re, 1000-1200között étkeztem, de tartottam heti egy napot amikor ehettem 1600körül(nem számoltam, de akkor volt egy kis szelet kenyér reggel, ebédre háromnegyed adag, estére joghurt, közben meg ettem rudit is, vagy gabonapelyhet) És fogytam szépen, de 3hónap után megállt a fogyás, jobban rá kellett volna még "feküdnöm". Sok sikert! És délután 3-4 után ne egyél szénhidrátot lehetőleg!
2009. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

És igen, heti 1X-2X belefér, csak tartsd is be!

2009. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most engem meg fognak kövezni XD de szerintem többet kellene enned.

[link]

Itt egy jó kalkulátor. Heti MAXIMUM két fonttal számolj, ha egy fontot kevésnek találsz.

2009. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!