Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a holnapi mérésnél...

Szerintetek a holnapi mérésnél meg lesz a célom? :$

Figyelt kérdés

1,5 éve fogyózom, közel 100 kg-ról indultam.(a 177 centimhez)

Az álmom, és a célom az az volt hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom. A múlthét hétfőn 70,4kg voltam. Holnap lesz a következő mérésem... Nagyon izgulok, olyan jó lenne ha hatossal kezdődne a súlyom, még akkor is ha "csak" 69,9kg.

Nem tudom... hogyha mást mutatna a mérleg... nagyon szomorú lennék. :( Félkilót csak sikerült ledobnom egy hét alatt. :/ (amúgy meg még van rajtam felesleg, kb 4-5kg) De a legfőbb célom hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom :)


2012. ápr. 8. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak te tudhatod, hogy betartottad e az elmúlt héten is a diétát, de ha mindent úgy csináltál, ahogy eddig, akkor meglesz a "6"-os. Nagyon ügyes vagy, hogy ennyi súlyfeleslegtől sikerült megszabadulnod. Megkérdezhetem, hogy hogyan érted el?

Szurkolok, hogy meglegyen:)

2012. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igen betartottam, ugyanúgy mint eddig, és sokat nagyon sokat edzettem az elmúlt héten, többet mint eddig, mert az volt a fejemben hogy megcsinálom, mert hétfőn elérem a célom, és hatossal fog kezdődni a súlyom. :))


Amúgy semmi extrával, nagyjából számoltam a kalóriákat, hogy ne lépjem túl a napi szükségletem. Valójában mindent ettem/ eszem mint eddig. pl kenyeret is stb.. csak sokkal kevesebbet. Teljesen elhagytam a cukros meg stb üdítőket (azelőtt naponta még 2 litert is megtudtam inni), most már csak vizet iszom, naponta minimum 3 litert. + viszonylag sokat edzek,sportolok hetente 6x 1-1,5 órát. kb ennyi az egész :)

2012. ápr. 8. 11:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Ismét én:)

Akkor biztos meglesz. Én is így diétázom és eddig 5 kiló ment le, öt hónap alatt. Jó diétát választottál, hogy nem éheztetted magad, én nem is lennék képes rá. Majd írd meg, hogy sikerült e, de nyugi, biztos, hogy sikerül, csak pozitívan!

2012. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

En biztosra veszem, hogy sikerulni fog. En 3 eve vagyok ebben a magikus 70-75 kilos helyzetben es egyszer sikerult a 67 es azota sem.

De en neked csak gratulalni tudok. Az ilyen emberek, mint te adnak erot, hogy en kepes vagyok es nem adhatom fel. Koszonom, hogy kiirtad ezt a kerdest.

Nagyon ugyes vagy, csak igy tovabb.

2012. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ha többet edzettél,figyeltél,hogy ne lépd át a kalória szükségletedet,akkor BIZTOS,hogy meglesz.

De azt ne feledd,hogy ha most nem is 6-ossal fog kezdődni a súlyod,akkor se add fel,hiszen az emberi szervezet több kg vizet is megtud kötni. ( ha nő vagy,akkor a menstruációs napoknál akár 3kgval is nehezebbet mutathat a mérleg.) Illetve a bennünk lévő étel( széklet.) is nyomhat több kilót.

Én mindenesetre szurkolok neked,majd írdd meg,hogy mi volt.!

Sok sikert.:)

13/L. ( én 95kgról fogytam le 60ra,1év alatt.)

2012. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Bízom benne hogy sikerülni fog, reggel megírom az eredményt. :)

2012. ápr. 8. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Ird is meg...de el ne felejtsd am...nagyon kivancsi vagyok...es HAJRA :D:D:D
2012. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nagyon szorítok Neked, kitartóan lefogytál 30 kg-t:) Ne az az utolsó 5 fogjon ki rajtad! ÉS ne feledd, ha valami miatt mégsem fog sikerülni, akkor sem kell elkeseredned, mert majd meglesz az utána következő héten! Nem szabad elkeseredni, akkor sem, ha nem sikerül. De szinte biztos vagyok benne, hogy holnap 6-os lesz a mérlegen az első szám!

Nagyon sok boldogságot, további sikeres fogyást és kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!



Ági

2012. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.

Nem felejtem el :) :D


A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.

Köszi Ági a jókívánságokat. :)

Jól esnek ezek a biztató szavak.

Sajnos az utolsó kilók valóban olyan nehezen mennek le mint ahogyan hallottam. Az utolsó 2-3 hónapban teljesen megállt a fogyás, de két hete újra "beindult", a múlthéten majdnem egy kiló ment le.

Nagyon bízom benne hogy holnap meg lesz az a 6-os. :))


Neked is, és minden eddigi válaszolónak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! :)

2012. ápr. 8. 12:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyi vagy szurkolok neked :):)
2012. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!