Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a holnapi mérésnél...

Szerintetek a holnapi mérésnél meg lesz a célom? :$

Figyelt kérdés

1,5 éve fogyózom, közel 100 kg-ról indultam.(a 177 centimhez)

Az álmom, és a célom az az volt hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom. A múlthét hétfőn 70,4kg voltam. Holnap lesz a következő mérésem... Nagyon izgulok, olyan jó lenne ha hatossal kezdődne a súlyom, még akkor is ha "csak" 69,9kg.

Nem tudom... hogyha mást mutatna a mérleg... nagyon szomorú lennék. :( Félkilót csak sikerült ledobnom egy hét alatt. :/ (amúgy meg még van rajtam felesleg, kb 4-5kg) De a legfőbb célom hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom :)


2012. ápr. 8. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívből remélem, hogy meglesz a vágyad! :) Én 105 kg-ról indultam (180 cm vagyok) és nekem is a 69,9 a "vágyam". De én még messze vagyok, most tartok 88,9 kg-nál, de tudom, hogy sikerülni fog. :) Gratulálok Neked!!! :D

2012. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. ápr. 9. 11:30
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem eeeeeeeel, sikerült!!!! :P :))) Nagyon boldog vagyok. 69,9 kg-ot mutatott a mérleg!!!! :))


Most ez új erőt adott hogy tovább csináljam, mert a végső célom a 65kg :))

2012. ápr. 9. 11:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok...es kitartast :D:D:D
2012. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Őszintén gratulálok!

Remélem az utolsó 5 kg-tól is meg fogsz tudni szabadulni! Kitartás! 30 kg már megvan, az utolsó 5 csak hab a tortán!


ÁGi

2012. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Én is remélem hogy sikerülni fog az az utolsó 5kg is. Ha már ennyi sikerült, akkor az az 5kg nem fog kifogni rajtam :)

2012. ápr. 9. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!