Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy ennyi?

Létezhet, hogy ennyi?

Figyelt kérdés

165cm-es 83kgos lány vagyok.95kilóról kezdtem 3hónapja.

Mai reggelim:

1 zsemle (147 kcal,5,1 g fehérje,30.8 szénhidrát,0.4g zsír.)

6db tojás.( 396kcal,32.4g fehérje,1.8g szénhidrát,28.8g zsír.(!)????

30dkg sonka (füstölt,főtt tarja.) ( 603 kcal.45g fehérje,0g szénhidrát ,45 g zsír??? ) leszedtem rolla a zsírt színtiszta húst ettem.! Szóval a zsírt nemhiszem h ilyen nagy mértékben fogyasztottam

Nos, ez összesen 1146kcal,82.5g fehérje,32.6g szénhidrát,74.2 g zsír( Szerintem ez irreális.)

Szerintetek?

U.i: mivel ennyire bezabáltam reggelre szerintem mamár csak gyümölcsöt eszek ,és ma már sétáltam félórát,még foogk felet,tornáztam félórát,még fogok 2órát tornázni.:/

Ezt kiszámoltam és összesen :


2012. ápr. 8. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A tojás azért annyi zsír, mert a sárgája csak koleszterin, és zsír. A kiscsibe a sárgájából táplálkozik amíg benn növekszik a tojásban, az színtiszta energia.


A sonkában is reális, hiszen a húsok fehérjét + zsírt tartalmaznak. A sonka nem sovány hús, jó hogy leszedted a zsírt, de maga a hús is tartalmaz még.


Pl. a csirkemellben is van zsír csak minimális. (azért olyan száraz néha)


De várj, a 30 dkg sonkát nyersen mérted le vagy főve? mert nyersen és elkészítve változik a súlya (vízveszteség van, stb.)


Szerintem az 1100 kcal sok... olyan 800-900ra tippelném bár ha kcaltáblázat szerint számoltad ki akkor pontos kell hogy legyen.

A tojás kcal értéke biztos jó, a sonkáé lehet kevesebb.

2012. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem irreális, mégis mennyi legyen, ne haragudj de 6 tojás?(az nekem kb 1 heti adagom) meg 30 deka sonka. Mit gondoltál menni lesz 100 kalória?
2012. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!