Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, hogy elkezdtem...

Az normális, hogy elkezdtem testkontroll szerint táplálkozni, es mintha vékonyabb lennék, de az a bizonyos narancsbör a combomon hátul meg a fenekemen most olyan feltünövé vált? Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Eleve nem vagyok kövér, kb 5 kilot szeretnék fogyni. Nem eszem se zsiros ételeket, odafigyelek a rossz E- számok kiiktatására amennyire lehet, és nem iszom alkoholt sem. Kékáfonya és Fehér teát iszom. Ja és mozgom eleget, mert fizikai munkát végzek. Iszom elég folyadékot, tehát nem értem akkor mi a csodát kéne még csinálnom?
2012. ápr. 8. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

a narancsbőr annyit mutat,hogy magas a testzsír%.

ezt a testkontroll dolgot nem ismerem,de mivel a fehérje bevitelről,a fehérje-ch arányról egy szót nem írtál,csak ilyen butaságokat,hogy áfonya tea,mintha jelentene is valamit is ha iszod,ezért gondolom,hogy tévúton jársz alapból.

szóval ha testzsírt akarsz csökkenteni,akkor gugliba szálkásító diéta,kalória deficit fogalma.

2012. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Irtam hogy nem eszem zsiros dolgokat, ugyanis csak halat eszem, evek ota hust nem. Nem eszem kenyeret sem, elvetve akkor is barnat, de nem napi szinten. Sok zoldseg es gyumolcs. Mellesleg ha meg nem tudod mirol szol a testkontroll, honnan is tudhatnad hogy miket eszem, de akkor meg ne szolj be, hogy butasagokat irtam. koszi szepen.
2012. ápr. 8. 14:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg a verkepem meg tokeletes, 0 a rossz testzsir, az amelyik kell bizonyos szinten az also hatarerteknel van, a jobol pedig eleg sok. Tehat nem tudom hogy van akkor ez, persze nyilvan a ketto nem biztos hogy ugyanaz, mert az egyik a koleszterin a masik meg a testzsir. Nem vagyok orvos, ezert bocsanatot kerek, es pont ezert irok ide, mindent en sem tudhatok!
2012. ápr. 8. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! Én ma kezdtem el ezt a test konrollos dolgot. Te mennyit fogytál és mennyi idő alatt?
2012. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! 2 hete csinalom, merlegelni nem szoktam ugyan magam, de a karomon a honaljnal mar megjelentek a fogyascsikok (striak) :-) Tehat elindult a fogyas, majd a ruhaimon fogom erezni gondolom heteken belul meg jobban. Te hany kg es cm vagy? Mennyit szeretnel fogyni?
2012. ápr. 8. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

fogyáscsíkok?

atyaég.

a stria pont akkor jelentkezik ha a bőr nem tudja követni a térfogat növekedést és szétreped.

gyors zsírosodás,vagy gyors izomnövekedés hatására,de nem fogyásra bakker.

2012. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat dragam nekem fogyasnal mindig ez van. Ez azert van mert csokken a test terfogata, es a boron vekony kis csikok jelentkeznek:-) latszik hogy meg nem fogyoztal soha :-) kis butus
2012. ápr. 8. 17:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Legyszi innentol fogva azok ne irjanak akik unatkoznak es nincs jobb dolguk mint beirogassanak masok kerdeseibe hulyesekeget, mert husvet van es nincs mit csinalni. Menjenek helyette setalni egy nagyot!
2012. ápr. 8. 17:26
 9/9 A kérdező kommentje:

Talaltam neked valamit okoska, csak hogy taguljon a vilagrol alkotott keped:


[link]

2012. ápr. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!