Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap megettem 5000 kcal-t...

Tegnap megettem 5000 kcal-t húsvét miatt, és ma is megettem ennyit. Fel is jött 3 kg és PLUSZ 3 CM a combom körméretére. Mennyi idő alatt áll ez helyre?

Figyelt kérdés

Amúgy hétköznap normálisan eszem, azért ettem meg most a 2 nap alatt a sok csokit meg ilyesmit, hogy ne minden nap egyek. Amúgy én magamtól nem veszek ilyeneket és nem is szoktam enni.


MENNYI IDŐ ALATT megy vissza ez a 3 kg és a plusz 3 cm az eredeti helyre??


170 cm vagyok, 64 kg voltam (most lehetek vagy 67....) combom 57 volt és most 60 cm (tudom, hogy kövér vagyok, és még majd 57 kg szeretnék lenni nyárig)



Ez után már nagyon szigorú diétát fogok követni.

Tudtok valami jó szálkásító étrendet amúgy?


(Mellem elkezdett fájni, lehet hogy meg is fog közben még jönni is....)


Kenyeret nem eszem (ünnepek alatt se ettem semmi liszteset, mert utálom a lisztes cuccok ízét).



2012. ápr. 8. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha van itt közöttetek valami "hivatásos" body builder, akkor örülnék, ha segítene valaki nekem összeállítani egy nagyon kemény diétát. (Kitartó vagyok és elszánt...)


Egy dolgot kérnék...zabpehely és lisztek ne legyenek benne, mert azokat utálom. Nem eszek semmilyen kenyérfélét és nem csak a fogyó miatt, hanem mert NEM SZERETEM!

2012. ápr. 8. 14:39
 2/7 A kérdező kommentje:
További kérdésem: ez a plusz 3 cm és plusz 3 kg nem tiszta zsír, ugye? Hanem a szénhidrát (csoki, cukor) által megkötött víz, ugye?
2012. ápr. 8. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Egy kiló hízáshoz zsírban kb 7000 felesleges kcal kell,de ebből egy csomót felhasználsz.Énis volt hogy jól bezabáltam,és cm-re és kg-ra is több voltam 2-3 cmvel.(57 kg vagyok,volt hogy felment 63-64-ig)Kb egy hét alatt lement és visszaállt a régi súlyom,igaz nagyonnagyon keveset ettem azon a héten.Tök depis is voltam miatta :') de nyugi,húsvét van ami történt megtörtént.Azért vagy most több,mert benned van a sok kaja,vizet kötöttél meg meg a salakanyag stb...egy héten egyszer reggel,wc után állj mérlegre ,és mérd a cmket mert a mérleg csak PILLANATNYI állapotot mutat.Igyál meg 4 pohár vizet és mérd le a centiket és a kg-t több lesz én próbáltam.Ne görcsölj ezen holnaptól folytasd a diétát és minden rendben lesz ;)
2012. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Okkker!!!!


Köszi a választ!!


:) Amúgy tudsz valami jó szálkásító diétát, ami durván ch mentes (mert most megtelt a májam cukorral meg a zsírsejtek is...) szóval...ami kiüríti?

2012. ápr. 8. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
óó Istenem ne ess már át a ló túlfelére:D egy nap zabálástól semmi bajod nem lesz folytasd a megszokott diétád.
2012. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy tud 3 cm feljönni pluszban ilyen gyorsan? Erre én is kíváncsi vagyok, hogy mi ez.
2012. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megnő a combom, hasam, de sejtem miért! Mert a glikogénraktárak(az izmokban) ki vannak ürülve, és ha bezabálok (sajnos előfordul) akkor feltöltődnek. Ha utána keveset eszem pár napig, simán visszamennek + vizet is raktároz a szervezet.

Így a víztől + glikogéntől megnő a combom. :D (meg a testsúly is, de nyugi ez NEM ZSÍRBAN VALÓ HÍZÁS!)

2012. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!