Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek együtt...

Nincs kedve valakinek együtt fogyózni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 64 kiló és 164 cm. Úgy 10 kilótól szeretnék megszabadulni, de egyedül nagyon nehéz. Valaki? :)
2012. ápr. 8. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod? És még is hogyan képzelted el?? Majd irogálsz valakivel hogy "én ma 0.5 kg.ot fogytam és te???" Ehhez egy ember kell!!! Tudod ki? TE !!!!!! Én nem fogyózok, de ha akarod szívesen írom neked minden nap h ma is 10 kilót fogytam :) Ez neked jó? Mert szentem ez így működhet 17/f 70kg 180 cm és nincs semmi fölöslegem és lehet h neked sincs!!!!!! Ha raksz ki képet, kommentálom h szükséged va-e rá. OK?
2012. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hehe. Ez így vicces volt. :) Tudod mit, kedves válaszoló? Ha nem tudsz normális kommentet írni, húzz el a francba. Nem azt kérdezte, hogy van-e valaki, aki leolt, hanem akivel együtt tud fogyózni. És képzeld van(én). Ja, amúgy ameddig nem érted, hogy a lányoknak szükségük van néha egy kis támogatásra, addig fogd be. Köszi. :) Gondolom, te azért nem tudod, milyen nehéz egyedül végigcsinálni a fogyást, mert eddig nem volt szükséged rá, amiért igazán irigyellek is. 16/L 161cm,58kiló és nekem van súlyfeleslegem. De teszek ellene. :) Szép estét.
2012. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi meglesz a szép este (én vagyok az első) és ez csak akarat és kitartás kérdése.Ha más is kell akkor az már rossz mert függsz tőle (ha abbahagyja akk te is) És csak azért vok bunkó hogy te is rádöbbenj az igazamra :D Jah és Kellemes Húsvéti Ünnepeket nektek :D :D :D
2012. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük a hasznos választ, szia! :)
2012. ápr. 8. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kedves"első válaszoló!

Itt nem arról van szó,hogyha ő abbahagyja,akkor én is,stb...A legtöbb esetben nem azért kell a "társ",hanem nekem pl. több szem többet lát elv miatt...Mert oké,hogy nekem kell elhatároznom,h akkor most lefogyok,de én ehhez mondjuk igénybe vettem személyi edzőt,dietetikust,fórumot,barátnőt,minden ilyesmit...Nem azért,mert tőlük várom a csodát,de pl,edzéstervet irattam,h ne terheljem le magam egy hét alatt annyira,hogy többet ne legyen kedvem mozogni,étrend tervezésben segítettek,h ne valami,hülye diétát kezdjek el,ami káros,és semmit nem ér...Tudod egyedül a semmiből nehéz ezeket kitalálni,ha neked megy,gratulálok hozzá,de nekünk földi halandóknak jól jön a segítség...

Lehet,hogy valakinek nincs pénze pl. ilyenekre,de itt neten esetleg kaphat hasznos tanácsokat...Meg úgy általában a közösség húzóerejéről ne hallottál még?Szóval mielőtt nagyon okos gondolataidat kifejted,szerintem kicsit szállj magadba:)

2012. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szálljon magába aki akar !!!!

Én soha nem fogok, mert nincs rá szükségem :)

2012. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerinted ez érdekel bárkit is?
2012. ápr. 9. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:

téged talán

de biztos valakit érdekel

2012. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!