Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Össze lehet törni masszírozáss...

Össze lehet törni masszírozással a zsírsejteket?

Figyelt kérdés
Elég furán hangzik számomra is, de vannak ilyen vákuumos kezelések, és ennek az elvén működik a nem tévedek. Ebből gondoltam, hogy lehetne-e masszírozni, masszíroztatni a combot, hasat stb hogy annak hatása legyen? Vagy egyáltalán érnek e valamit, az ilyen vákuumos kezelések?
2009. jún. 17. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Hmm..

Mifelénk erre van egy mondás:

Hány éves vagy te, hogy még hiszel a mesékben?...

2009. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Naná! Ezt teszik a plasztikai sebészek zsírleszívás címén. Egy müszerrel összetörik, aztán kiszivatják. Fújjjj!!! De ha van elég pénzed, elmehetsz a vákumosra. Vákummal szippantják ki a pénzt a zsebedből!
2009. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet összetörni, csak a pénzed próbálják ilyen trükökkel kicsalni.

Gondolj csak bele, mégha össze is lehetne, honnan tudná a vákum, hogy mely sejtekkel kell végeznie? Nyilván sehonnan, kinyírna minden sejtet ami az útjába esik, hámszövetet, kötőszövetet stb, ergó nagyon csúnya sérülést okozna.

2009. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mégis annyira reklámozzák az ilyen kezeléseket, gépeket... egyszerű marketing az egész?
2009. jún. 17. 22:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Marketing. A masszírozással ideiglenesen "kinyomják a vizet a zsírsejtek közül. Így a kezelés után megmérve akár centikkel is soványabb lehetsz. Kb. egy pár óráig, amíg a szövetek vissza nem szívják a vizet.
2009. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne keverjük össze a zsírleszívással, ahol valóban a zsírsejteket szívják ki.
2009. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
És tényleg vannak akik ezeket még beveszik! Elképesztő! Gondolj bele az orvosi zsírleszívást miért úgy végzik, hogy a bőrréteg ALÁ szúrnak egy bazi nagy pálcát és úgy szipkázzák ki a zsírt, és nem pedig úgy, hogy a bőrön át mint mondjuk ezeknél a vákuumos sza*roknál?
2009. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs ilyen, de azért nem kellene ilyen hangon válaszolni. Kérdezett vmit, és csak a válaszra kíváncsi. Szerintem
2009. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogyan válaszol. De javíts ki ha tévedek.
2009. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
34%

A vákuumos kezelésnek az a lényege, hogy ÖSSSZETÖRIK a zsírsejteket, sok folyadékot itatnak veled, és a zsír távozik belőled. Egyrészt vizelet, másrészt széklet formában.

És vannak masszázsszalonok is, ahol direkt vannak fogyasztó masszázsok. De ezek szerintem inkább azon az elven működnek, hogy olyan pontokon masszírozzanak, amitől gyorsabb lesz az anyagcseréd.

2009. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!