Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le 15kg-t?

Hogyan adhatnék le 15kg-t?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 170cm és 80kg

hetente 4-szer sportolok de nem fogyok enni sem szoktam sokat.. de nem tudok leadni egy kilót sem zöldségeket nem ehetek a legtöbbjükre allergiás vagyok úgyhogy még az ilyen friss salis diéták sem jöhetnek szóba.. kérlek segítsetek

16/l



2012. ápr. 10. 18:47
 1/5 Krisz85 ***** válasza:
létezik legalább 1 átkozott zöldség amire nem vagy allergiás? ha igen azért felsorolhatnád őket,
2012. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha valóban annyit sportolsz és nem eszel sokat (habár ez relatív...), szólj a háziorvosnak, kapsz egy beutalót vérvételre, ahol megnézik a TSH-szintedet. Ebből kiderül,hogy nem működik-e alul a pajzsmirigyed - mert ha így van, a megfelelő pajzsmirigy-hormonpótlás nélkül nem fogsz fogyni. Fáradékonyság, aluszékonyság, fázékonyság, hajhullás, bőrszárazság nincs?
2012. ápr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyen tünetek nincsenek de majd elmegyek az orvoshoz.. köszi a válaszokat...

a Karalábéra a zellere a káposztára és a fejes salátára vagyok allergiás :))

2012. ápr. 11. 18:13
 4/5 Krisz85 ***** válasza:
felsoroltál hármat, szerinted mennyi más zöldség van még?
2012. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Paradicsom? Paprika? Uborka? Sárgarépa? Brokkoli? Karfiol? Kukorica? Cékla? Retek? Padlizsán? Sütőtök? Cukkini? Zöldborsó?
2012. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!