Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 3 éve nem vagyok megeléged...

Már 3 éve nem vagyok megelégedve a fenekemmel és a combommal. Jó lesz ez így a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Ma úgy döntöttem,hogy véget vetek ennek,lefogyok a fenekemről és a combomról. Tudni kell,ha én hízok akkor csak a fenekemre és a combomra hízok. Most felszedtem 5 kg-t ezt szeretném leadni nyárig. Diétázni is el kezdtem és futottam lassú futásban 35 percet. Este még lefekvés előtt megcsinálom Rubint Réka 20 perces popsi comb edzését. Mit gondoltok jó lesz ez így?

2012. ápr. 10. 19:49
 1/3 Krisz85 ***** válasza:
a zsírvesztést alapvetően a diétát minősége és precizitása fogja meghatározni, ennél bővebb infó kéne, mit mikor mennyit eszel, hány kg vagy most , év, nem stb
2012. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
55 kg vagyok 160 cm és 17 éves lány
2012. ápr. 10. 21:09
 3/3 Nesquik Duo válasza:

Szerintem nagyjából beválna ez a módszer:D

Eléggé feszesíti a feneket ,hogyha zárt bokával sarokemelést csinálsz ..mondjuk reggel este 50-et vagy többet amennyit birsz...ez a combra is hat természetesen ,... a zsirt elégeted max. izomkerül a helyére :DD

2012. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!