Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? :/

Sokat ettem ma? :/

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 2 pici pogácsát,meg egy csokit,ebédre egy szelet húst pár szem krumplival,és most vacsira pedig egy tál epret csak simán,porcukor nélkül.

ez sok?:/


2012. ápr. 11. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen....tudod te mikor fogod ezt ledolgozni?? normális vagy? Szerintem holnap ne is egyél semmit! Ez durva..és nagyon sok!
2012. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te zabagép!
2012. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amit ettél, az nagyon kevés, viszont nem a legjobb, kevés benne a fehérje. Reggelire egyél egészségesebb szénhidrátot, mondjuk zabpelyhet vagy teljes kiőrlésű kenyeret, csokit meg lehet 1-2 kockát enni naponta, az nem árt, csak magas legyen a kakaótartalma. Az ebéd jó, de a krumpli mellé más zöldséget is egyél. A vacsora nem a legjobb. Vacsorára nem gyümölcsöt, hanem valamilyen magas fehérjetartalmú és alacsony szénhidráttartalmú ételt kéne enni, tojásfehérjét, túrót, csirkemellet például meg valamilyen zöldséget. És hát inkább többször kéne enni egy nap. Tízóraira, uzsonnára lehet enni natúr joghurtot, kefirt vagy gyümölcsöt, vagy csirkemellet is akár. Amúgy meg hány centi és hány kiló vagy meg mennyit mozogsz?
2012. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
160centi vagyok és 51kg. tudom,h nem tűnik soknak,de tényleg van rajtam elég rendesen.. amúgy naponta 20percet futok,és fél órát tornászok.
2012. ápr. 11. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez akkor is nagyon sok..és duci is vagy.
2012. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok...szinte olyan kevés hogy én még éhes is lennék!
2012. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyire nincs arányérzéked, megnyugtatást akarsz vagy mit? Hogy lenne már ez sok?

A súlyod meg teljesen jó, helyes, hogy sportolsz, az étkezésnél meg igyekezz a minőségre koncentrálni, ne arra hogy ilyen keveset egyél.

2012. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? -.-"" te se gondolod komolyan... Istenem -.-" .............................
2012. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de,komolyan kérdeztem:D
2012. ápr. 11. 19:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor normális sem vagy, és arányérzéked sincs. Nem veszed észre hogy teljesen lejáratod magad. Amúgy meg fejlődésben vagy, a koplalással meg csak magadat teszed tönkre. Enni kéne normálisan, mellette meg sportolsz oszt annyi. Lefogadom, hogy most meg önfeletten mosolyogsz ki a fejedből, hogy : de jó keveset ettem -.-
2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!