Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés
Telen meghiztam ugy,hogy odafigyeltem mit eszek es mikor,plusz mozgas is volt.Harom es fel het mulva megyek egy eskuvore,ami eleg fontos nekem,ezert mar harom hete tobbet mozgok,mint eddig es a kaloriakra is nagyon odafigyelek,de egy dekat se fogytam.Lehetetlennek tunik,de igy van.Szerintetek egeszsegugyi okai lehetnek?
2012. márc. 6. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izmosodtál és azért nem mozdul a mérleg, vagy menstruáció előtt vagy? Mert akkor a szervezeted visszatartja a vizet!

Ne keseredj el, nem szabad! A ruhán nézd, hogy fogytál-e, ne a mérlegen!

2012. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogytam,a ruhaimon is latom.Es hasam is van,pedig regen tok lapos volt,nem ertem.
2012. márc. 6. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
hány centi és kg vagy most?
2012. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
172 cm es 65 kg
2012. márc. 6. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor te egyaltalan nem vagy köver!!!
2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig en annak latom magam,mar azt sem tudom,hogy milyen ruhat vegyek fel,hogy ne lassak masok:-(!!!Olyan baratnokkel vagyok korulveve,akik reggeltol estig esznek es szinte tokeletes alakjuk van,nagyon elkeserito,hogy en pedig mindent megteszek azert,hogy sovanyabb legyek,de nem megy.A pajzsmirigyemmel voltak mar problemaim,lehet amiatt nem sikerul?
2012. márc. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!