Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásroham? Nem tudtam leállni?

Falásroham? Nem tudtam leállni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja átálltam az egészséges életmódra (jó-jó néha, két hetente lecsúszott egy kis süti, csoki) és a napi kalóriaszükségletemnél (1250 kcal) többet nem nagyon ettem,és MINDEN NAP (vagy 2 hetente egy-egy nap néha kimarad) 60 percet elliptikus trénerezek.

Ma viszont rám tört a falásroham, egyszerűen nem tudtam leállni... Megettem

reggelire: 200 ml tej zabpehellyel (össz. kb 450 kcal)

egy szelet rozskenyér (80 kcal) egy szelet szalámi (58 kcal) paradicsom (30 kcal)

ebéd: 5 pulyka rántott nuggets (250) ketchup (30) spenót (300)

... délután öt fele még egyszer: 5 pulyka nuggets (250) tejfölös tészta (450) egy egész tábla 100 g-os balaton csoki (538 kcal), a többire már nem emlékszem.


mi okozta ezt? egyszerűen képtelen voltam leállni. ilyen nem volt még. annyira elkeseredtem, hogy a mai workoutot asszem, már ki is hagyhatom... ennyi bevitel mellett (3500 kcal!!!!!)


MIT TEGYEK, szerintetek valami táplálékot nem kap meg a szervezetem, vagy mi okozta ezt a hatalmas rohamot? annyira el vagyok keseredve... nem is ez lenne a legnagyobb baj, ez az egy napi, de egyszerűen elszállt belőlem minden erő. kérlek, öntsetek belém valami lelket... :(


2012. ápr. 9. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak kb. 2500 kalória. Rosszul számoltam?
2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd fel úgy hogy kirúgtál a hámból, inkább élvezd azt hogy jól érezted magad, mert igaz most bűntudatod van de amikor etted a csokit és társait biztos mennyei érzés volt:D Holnaptól visszaállsz a régi kerékvágásba és örülsz annak hogy csak egy napig tartott a duhajkodásod:D
2012. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szénhidrát éhség.


A falásroham az nem így néz ki. Az úgy néz ki, hogy kinyitom a hűtőt és ami van, hányásig.


Amúgy összedőlt a világ? Beszippantott valami a negyedik dimenzióba? Akkor meg?

2012. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hajj.. :D tényleg mindent ettem, ami az utamba került... egyébként myfitnesspal-ra pontosan feltöltöttem a bevitelt, ott írt 3500 kcal-t, tehát akkor annyi...


Holnaptól persze visszaállok a normális diétás bevitelhez meg az egy óra mozgáshoz, lehet még többet is megcsinálok, hogy kompenzáljam valahogy ezt a "kirohanást"...


esetleg valami tipp, hogyan lehetne ezeket elkerülni?

2012. ápr. 9. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is bezabaltam.. Reggelire túrótorta. Aztán csirkemellsonka+torma.. Muffin+2 kicsi szelet túrótorta.. uzsira 2 kicsi szelet túrótorta megint.. Vacsira csirkemellsonka+torma+barna kenyér:) HMM kb 3500 kcal. De a napi kalóriabevitelem szerint 3500 kcal ig tartom a testsúlyom:)) holnaptól újra 2300 kcal. De egyáltalán nincs bűntudom,mert reggel futottam+utána fociztam is. Most húsvét volt, mindenkinek belefért egy kis lazítás. Amit hónapok alatt leadtál azt nem 2 nap alatt hízod vissza..
2012. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, h 1251 kcal-nál többet nem eszel. Ez csak akkor napi kcal, ha fekszel az ágyban.


Ha mozogsz, mászkálsz, olvasol, tanulsz, dolgozol, már simán mehet 1400-1500/nap is.

2012. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ezt az orvosilexikon szerint csinálom így, mivel nagyon alacsony vagyok (152 cm) meg igazából nagy súlyfeleslegem sincs (46 kg) ennyi az ajánlott bevitel nekem.. nem tudom, emelnem kéne?:(
2012. ápr. 9. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Normálisan kéne enned, nem fogyóznod. Ennyi.
2012. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hülyeség kalóriákat számlálnod, egyél ha éhes vagy egészséges dolgokat, és éhesen feküdj le, ennyi, mozogj sokat
2012. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éhesen feküdj le te, Sierra Leonéban.
2012. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!