Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúrához ez elég?

Hízókúrához ez elég?

Figyelt kérdés

167 centi 50kg-s lány

-egy szelet fehér kenyér (szalámi, uborka)

-1 fél csomag nápolyi (kb 600 kcal)

-2 szelet kenyér mint fentebb+fél pohár tej

-1 kinder tojás

-és most egy tányér tejberizs (kakaóval, cukorral, fahéjjal)


2012. ápr. 12. 20:12
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy összevissza eszek és nem egészséges....
2012. ápr. 12. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem kéne azért ennem, hogy hízzak. :) A csoki meg a nápolyi végülis hizlalhat,de nem feltétlenül, úgy ahogy te szeretnéd. Itt a szelet kenyereknél nem tudom neked mekorra egy szelet. Főtételt eszel?
2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szoktam enni..csak az a baj, hogy hízni akarok. de nem mindig tartom be ezt.. van hogy alig van időm egy nap eszek vagy 2x.. össze vissza eszek.. ma próbáltma odafigyelni és azt hiszem, ez soknak számít.
2012. ápr. 12. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetne egészségesebben is hízni, nem csak szemetet meg szénhidrátot zabálva elplöttyedni.
2012. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szelet kenyér - 80 kcal

600 a nápolyi

160 + 120 kcal a tejjel

kinder tojás 80 kcal

tejberizs: 450-550

------------


Szerintem ez épp súlytartáshoz elég. (1600 kcal körül van)

Bár szemét kaja... túl sok a cukor. Nem akarsz hússal + barnarizzsel, egészségesen hízni izmot felszedni?

2012. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez max súlytartó,narancsbőr és úszógumi építő étrend.

formában=izomban,júj izmok fúúúj-kellene javulni,edzéssel.

és mellé a már említett csirke,rizs,tojás,túró,zöldségek,nem ez a mindenféle cukor és semmi fehérje.

2012. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Smartguy86 ***** válasza:

:DDDD EZMÁR DIÉTA :D


Hány éves vagy ennyi ésszel?


Megsúgom: hízni nem úgy kell, hogy cukros szarokat meg kenyeret zabálsz két pofára mert abból max zsírdisznó leszel, nem NŐ. Tudod mi kell? Rizs+csirke, sok zöldség és gyümölcs, zabpehely (nem cukros műzli!!!!!), esetleg túró ha bírja a gyomrod. Ja és majd elfelejtettem:


SPORT SPORT SPORT SPORT!!!!


Így talán megvan az esélyed, hogy nőies legyél majd. De tudom, te nem vagy olyan, meg amúgy se akarsz TÚL izmos lenni... hát persze. Ilyen felfogással nem is leszel :D


(Ha olyan könnyű lenne izmosnak lenni, mindenki az lenne...)

2012. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne szénhidrátot egyél ha hízni akarsz, mert az nem tesz jót a májnak, hanem sportolj valamit, például jógázz. Ja és a táplálkozásod nem kell hogy a kalóriákra szabd. Csak keress rá az interneten a Paleolit diétára, és értsd meg miért kell azt enned amit. Ha kipróbálod, a jóga izmossá tesz. És ettől a diétától pedig átalakul az éhség érzet. A hízás nem lesz gyors, de egy félév múlva nagyon jól fogsz kinézni, és kiegyensúlyozott leszel.
2012. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!