Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég ha egy 14 éves lány...

Elég ha egy 14 éves lány naponta 2-szer eszik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 19:10
 1/8 anonim válasza:
100%
nem
2012. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Az evés a következő.Reggel szendvich délben a megszokott ételek de ne túl zsíros este alma meg ehez fogható dolgok.Én 14 éves voltam télen kezdtem fogyózni 75 kg-ról jöttem re májusra 58 kg-ra.Ja meg minden este torna.Nyújtózkodj sokat mert az segít.A diéta csak azt segíti hogy ne hízz.Úgy sok idő lefogyni.
2012. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, legalább 5-ször, de én azt mondom többször kevest, és változatos étrended legyen. fehérjével, hússal, zöldség/gyümölccsel. néha lehet bűnözni
2012. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, én pl most olyan sokat ebédeltem, nem biztos, hogy eszek még ma,mert még most is tele vagyok.
2012. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán, legalább a 3 főétkezés legyen meg, de nem ártana a tízórai/uzsonna se.

És étkezz változatosan, egészségesen, koplalást, este nem evést felejtsd el, még fejlődésben vagy!

2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem,nem elég. egy 14 éves kislánynak napi 5ször kell ennie,most vagy fejlődésben.ilyen hülye kérdést... senkinek sem elég,ha napi kétszer eszik,még egy felnőttnek se.
2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem!Sőt,nagyon rossz!Minimum 3×!Egyik tanárom mondta,hogyha keveset eszünk egy nap,a szervezetünk több zsírt termel,és akkor hízni fogsz!Tapasztalat.Legjobb a napi 5×-ös étkezés,kis adagokban.
2012. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is 14 éves lány vagyok és úgyszintén napi 2x eszek. A napi 5x étkezés azoknak van akik diétázni akarnak de folyton éhesek. Én jól érzem magam így, nem tudom hogy te hogy vagy vele.
2016. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!