Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Elhagytam magam! Mik...

S. O. S! Elhagytam magam! Mik a legjobb narancsbőr gyilkos tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos az utóbbi időben a rohanó életmódomnak köszönhetően eléggé elhanyagoltam magam. Nem súlyfelesleggel rendelkezek, az max 5 kilo, de soha nem látott mértékben alakult ki a narancsbőr.

Cukrosat nem eszek, nem szeretem. Csak annyi cukrot veszek magamhoz ami főttkajához kell ízesíteni..de ugye nemmindegyik olyan.

A rohanó élet miatt, hétvégente annyi szórakozás jutott,hogy a haverokkal összeültünk borozni.. nem a legjobb minőségű borokat ittuk, hiszen nincs sok pénzünk, de abból le-le csúszott. TErmészetesen nem napi szinten :)

Gondolom ez is hozzásegített, mivel a borban viszont van cukor :(


Most az eltűntetéshez a következőket csinálom egy hete, remélem hogy beválik, ehhez is kérném a tanácsotokat. Tapasztalatokat, véleményeket.


Minden nap szoktam edzeni Rubint Réka 20 perces videóira, nemtudom pontosan a nevét. De 20 perc guggolás, 20 perc fenék vagy 20 perc has.

Konditerembe nem tudok járni, nincs rá időm, ezeket is munka előtt csinálom.


E mellett heti 2 alkalommal tervezek szaunába járni. Sok vizet inni, zöld teát, grapefruitot, meg almaecetes vizet. EZekhez vegyek vagy hagyjak el valamit?


Naponta csak 3szor van lehetőségem enni. Ezen nem tudok változtatni, pedig tudom hogy ez hozna igazi változást, az étrend módosítás, api 5szöri étkezés.



Ehhez a narancsbőrgyilkos extra fontos zsírégetéshez kérnék tanácsokat. Jön a nyár, és mostmár rászánom azt az időt, ha kell munka előtt hajnalban. Másképp nem megy.


Tudom hogy sok narancsbőrös kérdés van de én ezekhez kérnék tanácsot amit írtam,hogy hatásos lehet-e. Mit tegyek hozzá, mit hagyjak el.


Ezer hála és köszönet.



2012. ápr. 13. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy természetesen ez előtt nem sportoltam kb egy háromegyed évig..Előtte persze igen.


Kenyeret ritkán eszek..kávézni szoktam :S

2012. ápr. 13. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukám régen járt narancsbőr elleni masszázsra meg kezelésre amin vákuumozták, meg fóliázták vagy mi a szösz. Az tökre bejött neki.


Persze az összes így sem tűnt el, de rengeteget használt. Komolyan.


Amúgy nem tudom mennyire vagy narancsbőrős, de ha kb annyira mint én, akkor szerintem amit leírtál az nem elég.


Én is így táplálkozom, mozgok is, mégis van/volt. És ahogy öregszik az ember egyre több lesz, ha csak nincs időd egész nap edzeni. A hajlamot meg nehéz legyőzni.


Amúgy sok séta is segít. A lassú, kitartó mozgás. Masszőrtől hallottam, hogy az El Camino után egy vendégének eltűnt a narancsbőre. 800 km.


Sajnos jobb ötletem nincs.

2012. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sex!!!Komolyan, nekem teljesen elmult.Egyebkent sok sport, meregtelenito kura,szauna, masszazs.Lepcsozes, kifejezetten csipo, comb, fenekgyakorlatok.Tekercseles, vaakumkezeles.Valtofurdo, rengeteg folyadek.
2012. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól összeállított diéta + mind1 milyen mozgás segít a bajon, alapismeretek a bodybuilderen kajatervnek, vagy tesztoszteron.hu -n zsírégetés címszónál keressél cikkeket
2012. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!