Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S.! Volt már valaki...

S. O. S.! Volt már valaki zsírleszíváson? Ismeri valaki a mediklinikot ill. volt már valaki ott? Aki volt bárhol is zsírleszíváson, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsináltatni a lábaimat, mert aránytalanul vastagabbak, mint a felsőtestem.


Felül mire "anorexiás" leszek, alul még mindig göbe vagyok. Rendesen, egészségesen étkezem és rendszeres minden napi sportoló vagyok.


Ezek ilyen aránytalanságok, amik zavarnak. (60cm vastag a combom). Nagyon durva. Nagyon sok.


Szeretnék plasztikai műtétet.


Érdekelne, hogy kinek ilyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban illetve mennyire volt durva a változás.


Remélem, hogy nagy durva volt...:)


Segítsetek, illetve ha tudtok valakinek az esetéről azt is leírhatjátok!! Köszi!!



2012. ápr. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,én már voltam,440 ezer ft volt,has,és csipő.

de olyan sokat nekem nem szívtak le,5 Litert kb.

de megbántam mert egy évre rá visszajött.és mütét utan nagyon rossz volt.volt más plasztikam is,de ez volt a legrosszabb.

volt a bnöm is,neki is has,csipő,és comb.

de neki is visszajött.ugyhogy pénzkidobás.

hiába fogadtam meg h nem eszem,a bnöm is visszahizott.

2012. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen testzsír százalék mellett 60cm a combod?

és felül miért vagy gebe,ha edzel?

nem trollkodok,mert ismerem ezt a fajta körte típusú problémát,csak tényleg érdekel,hogy minden lehetőség kimerült-e már a műtét előtt.

2012. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet szerintem, lehet csak bebeszéled az egészed. Igen, kicsit sok a 60(nekem is majdnem annyi), de nem hiszem, hogy egészséges étkezéssel és mozgással nem lehet arányba hozni. Szerintem hülyeség a plasztika, ne ezen törd a fejed.
2012. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!