Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék legalább 5 kg-ot...

Szeretnék legalább 5 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
Ahányszor elkezdek fogyókúrázni maximum két hétig bírom ki, most például itt volt Húsvét, sok finom kaja és egyszerűen nem bírok ellenállni. Fogszabályzómnak köszönhetően 5 kg lement, de még így sem érzem magam jól a bőrömben. Hogyan tudnék ellenállni a kísértésnek ? és folytatni a fogyókúrát ? egyébként 162 cm vagyok 60 kg. nem vagyok túl kövér,szerintem. de mégis jobban érezném magam ha még egy két kg-ot letudnék dobni.

2012. ápr. 13. 21:26
 1/2 anonim válasza:
hát én 171 cm-vel vagyok annyi, 10-zel többről indultam, és én sem érzem magam jól a bőrömben, de nekem sikerül. nem túl kellemes módszer, de ha minden étkezés közben lelkiismeret furdalásod van akkor egy rövid idő után inkább nem eszel annyit, és olyanokat meg egyáltalán nem, azért hogy ne legyen, de ez csak az elején kell, utána már simán megy :)
2012. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrázni kell, hanem odafigyelni a kajálásra.
2012. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!