Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 centi vagyok 63 kilo és...

172 centi vagyok 63 kilo és szeretnék lefogyni kb 6-7 kilot életmódváltoztatásal: egészséges táplálkozás,6 után semmi kaja+ csak mentes víz+ napi10km szobabiciklizés. Mennyi idő alatt menne le véglegesen ez?

Figyelt kérdés
És még lenne egy kérdésem : az ízesített jana hízlal?
2009. jún. 18. 23:20
 1/10 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy jelenlegi táplálkozásom ilyen összevissza meg 10kor még simán megeszek 2szelet szendvicset aztán még egy nagyon nagy pohár fagyit :D:S
2009. jún. 18. 23:22
 2/10 anonim válasza:
97%

Szia! Nekem azt mondta az orvosom, hogy a leghatékonyabb diéta az, ami nem drasztikus. Egy hónap alatt 0,5-1 kg-t érdemes megcélozni.

Az is igaz, hogy az elején, amikor TÉNYLEG van az emberen felesleg, gyorsabban mennek le a kilók.

63 kg 172 cm-re nekem nagyon ideálisnak tűnik!

Lehet, hogy nem is fogynod kéne, csak mozogni, hogy jobban nézzenek ki rajtad azok a kilók! :o)

Ha mégis fogyni akarsz ...

Gyorsan is lehet: 1 hét alatt 4-5 kg-t is, csak az a baj, hogy az mind visszajön sőt lehet, hogy kapsz hozzá + 1 kg-t ... :o(

Csak olyan változtatásokat vezess be a táplálkozásban, amit hosszútávon tudsz tartani. Mozogni mindenképpen kell. :o)

Nézd meg a Jana víz palackján a cimkét. Ott fel van tüntetve, hogy van-e benne vmi szénhidrát ...

Sok szerencsét! :o)

2009. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ilyen magasához elég lenne 3-4 kilót fogyni.Szoba biciklizéshelyet inkább fús pár kilométert sokkal jóbb.És ajánlom az ilyen méregtelenítő teákat csak 300-400 ft dobozzal igaz sokat kell menni WC-re.Anyukám 6 hónap alatt 15 kilót fogyott és nem sportolt semmit és nem is váltót élet módot csak simán nem evett hizlaló kajákat és itta ezek a csoda teákat.Rosmanban lehet kapni.
2009. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%

:o)))

A "6 után ne egyél" azokra vonatkozik, akik 9-10-kor már alszanak. Elméletileg az a szabály, hogy lefekvés előtt 3-4 órával már ne nagyon egyen az ember semmit.

A csoki, süti, fagyi, 2 szendvics, stb. nagyon jólesik így este, de biztos, hogy nem használ, ha fogyni akarsz. Ha csipegetni akarsz még este valamit egyél meg inkább 10 dkg meggyet vagy egy almát vagy egy barackot. :o)

Sose éheztesd magad!

Ha mindig éhes vagy, neked is sokkal nehezebben megy a diéta és a szervezeted is megszokja, hogy kevesebb kaját kap, annak viszont minden cseppjét fel-/kihasználja (jobban hasznosít = nem fogysz, csak koplalsz, nagyon frusztráló!!!)

Diétázóknak 5x KELL enni naponta, persze csak mértékkel :o))

2009. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Jaj! Ne igyál fogyi teákat!

Csak felborítják az emésztésedet és kimosnak belőled egy csomó dolgot, amire a szervezetednek szüksége van.

Ha tea, akkor igyál édesítetlen zöld v. fehér teát (fél filtert rövid ideig a vízben (különben nagyon keserű), langyosan ...)

Először kicsit fura, de meg lehet szokni. Finom is és nagyon egészséges! :o)

2009. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem meg a magasságodhoz tökéletes a súlyod. Vagy talán még egy kicsit kevés is...


Baj van a világgal, nem érzed?

Ha ilyen kérdéseket tesznek fel...

Az igazán fontos dolgokkal kell foglalkozni.

Az agyi kapacitásunk elég kevés, abba hülyeségeket beletenni nem túl célszerű. (vagy inkább vétek)

Szoba+bicikli? nekem inkább így: természet+bicikli ;)

Senkit nem akarok megbántani, de a saját véleményéhez mindenkinek joga van...

2009. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

az elözö válaszolónak!

szerintem nem tökéletes a súlya!

án 177 cm vagyok és 61 kg, és van rajtam egy csomó háj, most fogyókúrázok!


szerintem egy hónap alatt simán lefogyhatsz 3 kg-ot!

2009. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

DE nagy szája van az utolsó válaszolónak... Honnan veszed, hogy "nem jó a súlya"?? Látod,vagy mi. Lehet, hogy rajtad van némi felesleg, mert egyenletesen oszlik el, de könyörgöm, ne a kilókat nézzük, hanem azt, hogy mit látunk a tükörben!

Egyébként kedves válaszoló, hasonló cipőben jártam én is. Az étkezésemen nem változtattam drasztikusan, de minden nap mozogtam valamit. Ajánlom a futást és Rubint Réka 20 perc önmagadért című videóját. Tényleg szuper!

2009. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) igazából az a baj hogy elég vastag a csontozatom is nem is azt mondanám h van rajtam háj csak leginkább a combom kicsit vastagabb.
2009. jún. 19. 10:01
 10/10 anonim válasza:
Én úgy számolom, hogy 172 centihez 62 kiló az ideális... Amúgy én is 172 centi vagyok, és 62 kiló alatt anno valóban egy csontváz voltam, most láttam a fényképeken!! Szóval jó a mozgás és az egészséges életmód, de vigyázz, ne veszitsd el az energiádat, hogy túl sokat lefogysz!
2009. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!