Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így elérhetem az egészséges...

Így elérhetem az egészséges életet és megszabadulhatok a pluszsúlytól?

Figyelt kérdés

23 lány vagyok. 5 kg súlyfelesleggel, ami lötyögő zsírban rakódott rám. Pár hete kezdtem csak bele az életvitelem megváltoztatásába. A következőket próbálom betartani:


A szimpla diéta nekem nem megy. Ezért úgy csinálom hogy nem eszek semmi cukrot és a fehér kenyeret teljes kiörlésűre cseréltem. Ebből is próbálok minimálisat bevinni, főleg reggel és délután.


Ebédre főtt étel van. Olyankor mindig eszek meleg levest, és másodikat is. Próbálok mindenből kevesebb adagot venni, mint eddig. és betartani a napi 5-6étkezést.


A napi 2-3liter víz folyadékra is nagyon figyelek, hogy meglegyen.


Hetente 4szer mozgok (minimum) kb 40 percet futok vagy görkorizok, utána pedig erősítő gyakorlatokat végzek. Egy nap kb 1 órát edzek.


Egyetemre járok, és úgy gondoltam hogy városi busz helyett inkább a sétát választom és minden reggel felsétálok és vissza. Ez is még kb +40 perc napi mozgás.


Az önbizalmam és a közérzetem sokkal jobb amióta váltottam, és szeretnék visszaigazolást kapni, hogy jól csinálom-e amit csinálok. hogy így el lehet-e érni a (viszonylag) egészséges életet és megszabadulni a felesleges kilóktól?


2012. ápr. 8. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lényegében ez is egy diéta. Kevés cukor, kevés szénhidrát, sok mozgás = negatív kalória mérleg = fogyás.
2012. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!