Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mit csinálok...

Mit tegyek, mit csinálok rosszul, ha túl gyorsan fogyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hete 57,6 kg voltam. Bár ez még benne van az egészséges, nem-túlsúlyos kategóriámban, úgy éreztem, mégis illene lejjebb adnom, főleg combból és fenékből. Utánanéztem, hogy heti -0,5 kg a max., ami még nem feltétlenül egészséges. Ennek megfelelően utánanéztem a kalória, fehérje, szénhidrát, zsír szükségleteimnek. Ezt betartottam, elkezdtem kalóriákat számlálni, nagyon pontosan. Napi ötször étkeztem. Elkezdtem naponta tornázni. Szerintem mindent úgy csináltam, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Rohamosan elkezdtem fogyni: napi 0,3 - 0,4 kg (a méréseket minden reggel, még éhgyomorral végzem). Míg elértem az "hivatalos ideálsúlyt" (54 kg), nem zavart, de most már eléggé. Most 52,3 kg vagyok, pedig miután rájöttem, hogy ez így gyors, direkt sokkal fölé lőttem az eddigi kalóriáknak (0,2 kg-s heti fogyásra terveztem át).

Bár 48-50 kg-ig szeretnék lemenni, ez így nem egészséges, lassú fogyást szeretnék, és alakformálást, de az sem teljesül így.


Kérlek, ha tudtok, segítsetek! Előre is köszönöm!



2012. ápr. 15. 08:22
 1/4 anonim válasza:
örülj neki
2012. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Örülnék, de ez így tényleg egészségtelen sajnos, és értelme sincs, mert pont azt nem érem el vele, amit szeretnék. :(
2012. ápr. 15. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tornazz csak minden masnap, es ne csinalj tul sok kardiot, mint futas vagy ilyesmi. Inkabb az alakformalo gyakorlatokra koncentralj, es epits izmot inkabb. Amennyiben tobbet eszel azota es nem eleg, hat akkor meg egy kicsit noveld, amig lelassul a fogyas.
2012. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most picit többet eszem, és a tornát is kétnaponta csinálom. Meglátjuk, beválik-e.
2012. ápr. 16. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!