Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülni fog?

Szerintetek így sikerülni fog?

Figyelt kérdés

Fogyókúráztam 3 hónapig, ami abból állt, hogy kevesebbet ettem és próbáltam főleg egészséges ételeket enni, de bevallom, néha becsúszott egy kis csoki vagy valami olajos dolog. (Kalóriát is számoltam, napi 1200 körül ettem mindig). Emellett heti 5x mozogtam egy órát (futás/bicikli, neten kerestem tornavideókat stb.). Az a baj hogy így a 3 hónap alatt kb 3-4. kiló ment le és én szinte észre sem veszem magamon, meg annyira a környezetemnek sem tűnt fel :(

Szóval most elkezdem újra, úgy, hogy egyáltalán nem eszek cukros, olajos, fehér lisztes dolgokat, burgonyát, tésztákat..

Van esetleg valakinek valami tippje, hogy mit tehetnék még amitől hatékonyabban fogynék?

160cm 55kg vagyok most.



2012. ápr. 16. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le 4 kilót tavaly nyáron, hogy nem vacsiztam sok felülés;törzshajlítás;lábemelés;fekvőtámasz futás guggolva járás négykézláb járás (nem úgy hogy térdelsz csak a lábad van a talajon és a kezed) meg ilyesmik. Nem számoltam a kalóriákat mert minden nap mást ettem. Ettem édességet is. De minden este tornáztam. Este jobb kint tornázni szerintem. Remélem segítettem.
2012. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben váltottam életmódot! Azóta 9kg-ot fogytam! Ahogy leírtad, BIZTOS sikerülni fog!! Adj időt magadnak! A lassú fogyásnak rengeteg előnye van (többek között az,hogy zsírból fogysz és nem izomból) Ne parázz,hogy nem fog menni,csak légy kitartó! Egyébként azért is lehet lassabb a fogyásod,mert a magasságodhoz az ideális súlyod a valóditól mindössze 5kg-al tér el (de ezek csak számok)! Az utolsó kilókat pedig a legnehezebb leadni!
2012. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!