Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet így fogyni?

Lehet így fogyni?

Figyelt kérdés

Eddig sosem figyeltem, hogy miből, mennyit, mikor eszek. Ha este 10kor akartam megenni egy tál bolognai spagettit vagy egy tábla csokit, akkor akkor ettem. Az adagokra sem figyeltem oda. Annyit ettem, amennyi jólesett. FOlyadékot viszont alig ittam egy litert. Sportolni már egy éve nem sportolok. Így vagyok 175cm és 65 kg.


De most eldöntöttem, hogy ennek vége!


Reggelire sovány tejből készült kakaót szoktam inni. Délelőtt gyümölcsöt eszek. Ebédre főtt ételt, ami éppen itthon van. Ha nagyon hízlaló, akkor csak fél adagot. Előtte mindig megiszok 3dl ásványvízet. Délután mondjuk kefirt eszek, vagy répát, ubit, stb. A kenyeret abonettel helyettesítem. Vacsira pedig fehérjét eszek. Emellett megiszok napi 2-2,5 liter folyadékot (egésznap pisilni járok :D ) Édesség semmi.


Mozgásnak pedig Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért c. DVD-jét választottam.


Szerintetek hatásos lehet? Nem feltétlenül minusz kilókat szeretnék, hanem formásodni..


2012. ápr. 16. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
ha ezt betartod formásodni fogsz szerintem, fogynod nem kell
2012. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!