Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti másfél kiló fogyás,...

Heti másfél kiló fogyás, szerintetek baj?

Figyelt kérdés

3.hete diétázom, azaz nem koplalok, csak egészséges étrendre váltottam. tk. kenyér, hús, hal, rengeteg zöldség, gabonafélék.

Szóval a gond, hogy 2 hét alatt 3 kg-t fogytam, pedig nem koplaltam, sose voltam éhes, és az itt olvasottakból ítélve ez egészségtelen... Mit tegyek?

Betartom a napi 1200 kcal-t, nem eszem semmi cukrosat, fehérliszteset vagy zsírosat. Sport annyira nem jellemző, csak kb. hetente.


2012. ápr. 16. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 20/L, 169 cm, 74 kilóról indultam 2 hete, most vagyok 71.
2012. ápr. 16. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem az 1200 kcal kevés,1500 kéne, és inkább sportolj is
2012. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tudom, kevés, de egészséges és tápláló ételeket eszem napi 4x, és így jól vagyok lakva... a szervezet nem akkor jelez jóllakottságot, ha elég tápanyagot kapott?

esetleg étkezések között kéne joghurtot, sonkát, ilyesmiket ennem, hogy kijöjjön több?

2012. ápr. 16. 22:05
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha sportolok, az nem éppen hogy még több kalóriát éget el?
2012. ápr. 16. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen de inkább egyél többet és sportolj is többet. Persze, ha úgy érzed, hogy elég az 1200kcal akkor jó. 2 hét alatt 3kg szép eredmény, de az első 1-2kg még szinte csak víz meg ilyesmi, szóval ez szerintem eddig így nagyon jó.
2012. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

és nem gond, hogy a sporttal még több kalória ég el, pedig amúgy is keveset eszem?

úgy örülök, hogy mennek le a kilók, bár szerintem igazad van,és ez még csak víz, de remélem hamarosan a zsírégés is beindul... köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 16. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami két hét alatt történik a testeddel abból ne vonj le semmilyen következtetést, majd ha még néhány hónapig heti másfél kilót fogysz akkor kezdj ezen agyalni.

Ez még semmit nem jelent.

2012. ápr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kéne sportolnod, hogy ne az izmaidat építsd le, hanem tényleg a fölösleget. Ha pl. emeletes házban laksz vagy dolgozol, akkor már az is valami, ha nem használod a liftet sose, vagy minden nap egy megállóval előbb szállsz le a buszról vagy villamosról (vagy direkt távolabb parkolsz :))
2012. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezeket már csinálom, lépcsőzés meg séta, és tornázgatni is szoktam, de szerintem elkezdek rendszeresen edzeni :) köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!