Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mintaétrendem. Szerintetek ez...

Mintaétrendem. Szerintetek ez így egészséges és fogyok majd tőle?

Figyelt kérdés

165 cm és 64kg vagyok.Összeállítottam egy mintaétrendet, és azt kérdezném, hogy ez így egészséges/tartható?És várhatok tőle fogyást?55 kg-ra szeretnék lefogyni.Előre is köszönöm a válaszokat.


(Az étkezések közt, ha megéhezem gyümölcsöt ennék)

ÉTREND:

Hétfő

reggeli:2 db virsli

ebéd:zöldségek rizstésztával

vacsora:saláta


Kedd

reggeli:1 db tk. szendvics

ebéd:zöldséges omlett

vacsora:1 db kefír almával


Szerda

reggeli:1 db joghurt kis müzlivel

ebéd:hal barna rizzsel

vacsora:gyümölcssaláta


Csütörtök

reggeli:2 db főtt tojás

ebéd:palacsinta(tk. lisztből)

vacsora:saláta


Péntek

reggeli:2 db virsli

ebéd:lecsó barna rizzsel

vacsora:leves


Szombat

reggeli:1 db tk. szendvics

ebéd:pulykamell üvegtésztával

vacsora:héjában sült krumpli


Vasárnap

reggeli:2 db tojás

ebéd:rántott sajt salátával

vacsora:főzelék


2012. ápr. 17. 17:09
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Hát ez nem éppen MINTAétrend, már bocs :D Ezzel max megpusztulni lehet, nem fogyni meg egészségesnek maradni.
2012. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Első válaszoló: miért lehet megpusztulni? nem eszi degeszre magát,, de nem is gyengül le tőle,, szerintem ezzel az étrenddel lehet fogyni!
2012. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:

Mivan? 2 db virsli meg 2 db tojás reggelire? Úgy, hogy utána az ebéd is palacsinta??? Hát öreg, próbáld ki egy hétig, meglátjuk meddig húzod :D


FOGYNI NEM ÍGY KELL! Hanem így:

[link]


De lehet próbálkozni, aztán belefásulni, és elkönyvelni, hogy neked nem megy a fogyás vagy hogy az alföldi kurtafarkú malac tehet róla, hogy hájas maradtál... vagy vehettek valami interneten árult bogyót, amiről elhiszitek, hogy igaz az a sok maszlag, aztán jó esetben megússzátok anélkül, hogy egy vesét ki kéne műteni...

2012. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:

Megjegyzem 165 cm-hez a 65 kiló nem is rossz. Esetleg nem koplalni kéne és totál leépülni, hanem elkezdeni rendesen sportolni és akkor talán formásabb lenne a kérdező teste is. Így ezzel a kajával két dolgot fog elérni:


1. Fáradékony/kedvtelen/fejfájós/beteges lesz rövid távon

2. Az izmai leépülnek, az anyagcseréje lelassul vagy összeomlik és falási rohamok fognak rátörni, amitől 2-3x annyit fog hízni, mint előtte


Én szóltam...

2012. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintetek itt már minden hízlal?? jah akkor ne is egyen sose palacsintát meg ilyesmiket,, vagy menjen és inkább legeljen füvet odakinn nem??? ha nem eszik sok palacsintát sem hízik meg tőle!!
2012. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
Bázzeg, nem azt mondtam, hogy hízni fog tőle. Azt mondtam, hogy marha egészségtelen, amit összeállított, mert totál tönkrevágja az anyagcseréjét. Ezzel az étkezéssel hosszú távon nem lehet kibírni, ebben biztos lehetsz! Így nem zsírból fog fogyni, hanem izomzatból. Zsírból csak aerob, pulzust megemelő edzéssel lehet fogyni. Egyébként a teste tartalékol mindent, hogy az ezzel a "minta"étrenddel elveszített tápanyagokat valahonnan biztosítani tudja. Majd azután, hogy nem bírja és leáll ezzel az étkezéssel, az összeomlott anyagcseréjének hála úgy fog hízni a mostaninál kevesebb kajától is, mint egy újmalac...
2012. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hétfő:

reggeli tk kenyér+sonka/sajt/tojás+zöldség

ebéd: +hús/hal/tojás

vacsora:+hús/hal/sajt/tojás/túró


kedd:jó


szerda:zabpehely+joghrut+gyümölcs

ebéd jó+zöldség

vacsi+túró/joghurt


csüt: +tk kenyér+zöldség

palacsintát hagyd inkább valami tartalmasabbat

vacsora+hús/hal/tojás/sajt


péntek: Tk kenyér, zöldség


vasránap: tk kenyér+zöldség

saláta+ rizs/krumpli+sajt(ne rántva)

vacsora főzelék+feltét

2012. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért így àllítottam össze, mert azt hiszem hogy 25kg fogyás utàn azért ismerem a testem/szervezetem.Lehet hogy furcsa de csak akkor fogyok ha 1000 kcal alatt eszek...És mellesleg mellette rendszeresen futok is.


Az utolsónak köszönöm a tanácsait :)

2012. ápr. 17. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem megfelelő mozgás mellett fogsz fogyni rendesen :) Heti 0,5-1 kg lenne az ideális. Jó étrend!
2012. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!