Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 perc kocogással kb hány...

30 perc kocogással kb hány kalóriát égetek el?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy óra futással 700 kalóriát égetünk el.

Félórai kocogással akkor kb 300-at. Ennyi van egy jó kis hamburgerben is . :)

2012. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az a sebességtől is függ. Egy átlag ember kb 7-8 km/o sebességgel kocog, az kb 300 kalóriát éget el. Én futógépen szoktam futni, nekem legalábbis ennyit mér.
2012. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Az a mérés nem valós. Attól is függ, hogy ki milyen súlyos. A nagyobb test megmozgatása több energiát igényel, ahogy az izmosabb láb mozgatása is. De gondolom ez evidens, csak ki kell próbálni, hogy felveszel a hátadra egy könyvekkel teli táskát és elkezdesz vele futni... :D
2012. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
nem sokat, mert 30-40 perc után indul csak be a zsírégetés.
2012. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy csak 30-40 perc után indul be a zsírégetés szerintem butaság. Tavaly nyáron fél órákat kocogtam és fogytam! És nem csak 1-2 kg-t, hanem kb. 5-öt és tartósan.


Én a múltkor megnéztem egy oldalon, sajnos a címét már nem tudom, de ott azt írta ki nekem, hogy 7-8km/h kocogásnál 40 perc alatt 400 kcalt égetünk el.

Tehát amit a többiek írtak, a 300 kcal reális lehet.

2012. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dalmacsekmacsek válasza:

Amit a többiek írtak valós igen tényleg ennyit égetünk el.

De célszerű a futásnál a tempót váltogatni mert nagyobb lesz a hatásfok.

Egyébként a futás után 1 órával is még dolgoznak az izmok attól függetlenül hogy már abbahagytad.

Érdemes naponta keveset futni rendszeresen.

A végét energiától időtől függően egy kis erősítéssel majd nyújtással zárni.

2014. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!