Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 44kg-os 158cm-es lány kb....

Egy 44kg-os 158cm-es lány kb. mennyi kalóriát éget el 2X45 perc kocogással?

Figyelt kérdés

És ha ma délig egész nap csak bűnöztem kb.20db mézes-krémes sütivel(kis kockák) és kb 20db kis sajtos sós pogácsa evészettel,valamint lekváros tésztasütikkel,akkor kicsit kompenzálhatom a mait? Mást nem ettem még,és már nem is fogok.

De a fő kérdés, hogy mennyi kalóriát égetek el ezzel a kocogással, és hogy mit tegyek,hogy ne rakódjon rám ez a sok cukros cucc zsír formájában?Ha lehet ne ítélkezzetek,milyen szarul csináltam, csak segítsetek ezekben a kérdésekben.Köszönöm


2011. nov. 13. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A nyugalmi energiafelhasználáson felül kb. 700-at.


[link]

2011. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem fogsz hízni egy dekát sem,nyugi. Nem ennyitől híznak az emberek. Ha tartósan így ennél több héten keresztül meg még délután is ennél valamit akkor kb pár hét után lenne látszatja csak ha NEM sportolsz mellette.

Egészségedre:) Azt a mézeskrémest meg piszokul irigylem tőled :P

2011. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)Kezdek kicsit megnyugodni, és megyek is most futni lehetőleg 90 percig.Legalább a saját lelkiismeretem megnyugszik.Am kb.mennyi kalória lehetett max ez a sok minden,amit ma összeettem?Ha 1500-nak tippelem,az reális lehet?Összetevőket nem tudok mondani,nem én csináltam őket.:)
2011. nov. 13. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan nyugodt. Aggasztó, hogy 44 kilósan a túl magas súlyod miatt nyugtalankodsz. Inkább fel kellene szedned néhány kilót.
2011. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem jóval több mint 1500kcal.

Ha csak azt veszem alapul hogy 5db kis fornettis pogácsa 445kcal.

2011. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy irány a pszichológus. mert ugye ezek a dolgok fejben dőlnek el.
2011. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is igazán a súlyom miatt aggódom, inkább, amiatt hogy "zsírosabb" leszek,így is most mindjárt szétpukkad a hasam.Remélem ez holnapra lemegy.:SNehéz volt elérni,hogy lapos legyen,most meg jól elcsesztem mindent ezzel a zabálásommal.Kocogni is csak kb.60percig bírtam,mert hányingerem lett.De persze hányni nem tudok,nem is akarok.De kb. 1000kcal-os étrendet folytattam eddig(amit lassan emelgetek)és most félek,hogy ettől a naptól jó sok lerakódott rám.:S Szerintem érthető,miért.Pláne most,hogy olvasom, több lehetett ez jóval 1500kcal-nál.:S És pedig a végén már nem is esett olyan jól ez a sok süti.Eddig olyan jól tartottam magam, most el vagyok keseredve:( (tudom hogy ez nem normális,mégis ezt érzem)
2011. nov. 13. 14:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam már én is pszichológusra, de nem nagyon akarom elhinni,hogy ez annyira komoly lenne.
2011. nov. 13. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:

az artériás vérzés sem annyira komoly, csak belehal egy ember. mondjuk egy atomrobbanáshoz képest, ahol sokkal több ember hal meg.

tehát, nem is kell komolyan venni, kizárólag a te életed, rajtad kívül nagyon keveseket érdekel. gondolom a családodat.. esetleg néhány barátot, és engem egy ici-picit, mert még egy magyar szerencsétlen ahelyett hogy életerős és egészséges lenne. de én túlteszem magam ezen.

2011. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!